Před rokem tento svět opustila Libuše Šafránková: Na místě jejího posledního odpočinku se objevila stovka růží ve tvaru srdce

9. června 2021 zemřela oblíbená herečka Libuše Šafránková. Ve čtvrtek se na jejím hrobě v Šlapanicích objevila stovka rudých růží, které byly vyloženy ve tvaru srdce. Lidé si pamatují, že už uplynul rok od její smrti. Píše o tom server Aha!

Libuše Šafránková byla legendární herečka, lidé ji milovali. Její nečekaná smrt byla pro její fanoušky velmi smutnou zprávou.

Libuše Šafránková / Zdroj: youtube.com

Po její smrti uplynul rok a nyní je vidět, že o její hrob bylo pečováno s láskou. Lidé tam často přinášejí čerstvé květiny a další věci, které chtějí věnovat milované herečce.

Hrob Libuše Šafránkové / Zdroj: Aha!

Mohou to být zprávy, andělíčky nebo oříšky. Ve čtvrtek se tam objevila i stovka růží, které byly vyloženy ve tvaru srdce.

Hrob Libuše Šafránkové / Zdroj: Herminapress.cz, Aha!

Na náhrobku je napsáno příjmení Abrhámová, její manžel Josef Abrhám také nedávno opustil tento svět. Ale jeho ostatky budou uloženy v hrobce jeho rodičů v Kunovicích. Bude to 85 kilometrů od místa posledního odpočinku jeho manželky.

PSALI JSME: JAN PŘEUČIL MUSEL DO NEMOCNICE NA OPERACI: JAK SE NYNÍ HEREC CÍTÍ A CO BYLO DŮVODEM PRO ZÁKROK

PŘIPOMÍNÁME: HANA VAGNEROVÁ JE ZAMILOVANÁ DO CIZINCE: HEREČKA SE S NÍM OBJEVILA NA VEŘEJNOSTI

Share