Před 9 lety dívka vážila pouhých 23 kg: Jak se za ta léta změnila

Člověk v sobě neustále vidí nedostatky i tam, kde nejsou. Ale pokud všechny pokusy o jejich odstranění dosáhnou fanatismu, tak s tím musíme naléhavě něco udělat.

Dnes vám chceme říct o Rusce jménem Ksenia, která před 9 lety vážila pouhých 23 kilogramů. A jak vypadá dnes?

Ksenia / Zdroj: laykni.com

V roce 2011 dívka přišla do televizního programu. Moderátor i diváci byli jejím vzhledem šokováni, protože byla příliš hubená. Žena při výšce 158 centimetrů vážila pouhých 23 kilogramů! Kvůli tomu sotva chodila a uvědomila si, že pokud jí nepomohou, rozhodně to nezvládne. V programu Ksenia vyprávěla svůj příběh.

Ksenia / Zdroj: boom.ms

Důvodem jejího fanatického hubnutí byly lesklé časopisy. Zdálo se jí, že modelky na snímcích jsou neuvěřitelné krásky, mají pohádkový život, práci, vydělávají spoustu peněz a mají stovky fanoušků. Dívka se chtěla stát modelkou. Jak si tehdy myslela, potřebovala jen pěknou postavu, ačkoliv neměla nadváhu.

Ksenia / Zdroj: laykni.com

Před „prací na sobě“ vážila 48 kilogramů, ale zdálo se jí to hodně. Ksenia se začala silně omezovat v jídle, později úplně přestala jíst a pila jen vodu.

Ksenia / Zdroj: laykni.com

Když začala ztrácet vědomí z toho, že se jen hýbe, konečně si uvědomila, že dělá chybu, ale nedokázala se s tím vším vyrovnat. Rodiče ji vodili do nemocnice a k psychologům, ale nepomohlo to. Když Ksenia přišla do studia, upřímně přiznala, že sní o tom, že bude zdravá.

Ksenia / Zdroj: life.ru

Poté byla předána zkušeným specialistům. Teprve o devět let později se dívka dokázala z nemoci plně zotavit.

Ksenia / Zdroj: life.ru

Proměnila se v skutečnou krásku. Nyní Ksenia pracuje v kosmetickém salonu, hodně cestuje, tráví čas s rodinou a ráda se na sebe dívá do zrcadla! Při pohledu na její nové fotky je těžké uvěřit, že před devíti lety dívka vypadala tak špatně.

Ksenia / Zdroj: laykni.com

Ksenia / Zdroj: laykni.com

Ksenia / Zdroj: laykni.com

PSALI JSME: MUŽ OPUSTIL SVOU MANŽELKU, PROTOŽE ONA BYLA TLUSTÁ: ONA VŠAK DOKÁZALA PŘEKVAPIT VŠECHNY KOLEM TÍM, KOLIK ZHUBLA

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA ZHUBLA PŘED SVATBOU SESTRY: TEĎ JE NA NI CELÁ RODINA NAŠTVANÁ

Share