Pravdu o svém manželovi se dozvěděla až po narození dítěte: Co žena zjistila

Moje kamarádka Lenka je doktorka. Pracovala na traumatologickém oddělení. A jednoho dne k nim přišel mladý muž se zlomenou rukou. Lenka se tím mužem zabývala, a udělala vše co bylo potřeba. Během toho mezi mladými lidmi proběhla jiskra.

Lékařka/ ilustrační foto/ Zdroj: YouTube

Neuplynuly ani dva dny, kdy k Lence přišel kurýr s kyticí a ona celý týden každý den dostávala květiny. O víkendu Miloš nakonec pozval ji na rande. A tak u nich začal jejích roman.

O rok později začali mladí lidé žít společně v jednopokojovém bytě Lenky, který byl poblíž nemocnice. Po šesti měsících soužití se pár oženil. Byli velmi šťastní i přes neustálý nedostatek peněz.

Pár / Zdroj: topfakty.com

Uplynul přesně rok a novomanželé oslavili první výročí. Ten den Lenka zjistila, že čeká dítě. Miloš byl z takového dárku nadšený. Velmi čekali na den, kdy se dítě narodí, a proto se snažili připravit co nejlépe.

Lenka manželovi tvrdila, že před porodem si musí koupit postýlku a kočárek, ale Miloš pořad odkládal cestu do obchodu. „S největší pravděpodobností nemáme na to peníze.“ myslela si Lenka.

Konečně přišel ten dlouho očekávaný den a na svět se narodila krásná a zdravá holčička. Když přišel den propuštění z nemocníce, Lenka vyšla s dcerou v náručí a uviděla Miloše, jak na ni čeká u drahého auta, v němž byl kočárek.

Matka s dítětem / Zdroj: topfakty.com

Lenka se cestou domů ptala na spoustu otázek, ale Miloš na ně neodpovídala. Pak si žena všimla, že jedou opačným směrem, než by měli jet domu a otázek bylo ještě víc. Když se rodina zastavila u velkého venkovského domu, Miloš začal vyprávět celou pravdu.

Ukázalo se, že je majitelem velké advokátní kanceláře a žádné finanční problémy nemá. Nechtěl o sobě manželce říkat pravdu, protože před ní byly všechny ženy s ním jen kvůli penězům. Chtěl se ujistit, že Lenka mezi ně nepatří.

Pár / Zdroj: topfakty.com

PSALI JSME: RODINA ADOPTOVALA CHLAPCE, KTERÉHO SI NIKDO NECHTĚL: JAK TEĎ VYPADÁ

PŘIPOMÍNÁME: “MÁM VOLNOST, MŮŽU SI JÍT S KÝM CHCI, KAM CHCI”: VÁCLAV KNOP PŘEKVAPIL SVÝM PŘIZNÁNÍM

Share