Práce snů: Tady se platí za to, že celé dny objímají nešťastná štěňata

Mnoho lidí nezištně zachraňuje zvířata, pečuje o ně a dává jim lásku. Nabádají k tomu ušlechtilé srdce plné laskavosti k bratrům našim menším.

Práce snů / Zdroj: binokl.cc

Ale kdyby se za to ještě i platilo, co by jistina to řekli? Pak by to byla ideální práce!

A i když se to zdá nereálné, taková práce skutečně existuje.

Práce snů / Zdroj: binokl.cc

Ukázalo se, že společnost Humane Society v Tampa Bay na Floridě byly určité problémy s množstvím dobrovolníků, kteří se měli starat o štěňata, takže majitel, milovník zvířat, hledal lidi, kteří to budou dělat za malý poplatek.

Práce snů / Zdroj: binokl.cc

Chcete-li začít dělat takovou práci, musíte prostě milovat zvířata a být vždy připraveni je obejmout, zvláště když jsou vyděšeni nebo zmateni nebo se zotavují po operaci.

V útulku pracuje řada dobrovolníků, většinou jde o školáky a studenty, kteří se po prázdninách vracejí k výuce. Proto se počet dobrovolníků výrazně snižuje, což způsobuje, že štěňata ztrácejí úroveň pozornosti, kterou jsou zvyklí přijímat. A to se okamžitě odráží na jejich zdraví a náladě.

Práce snů / Zdroj: binokl.cc

Také neustálý kontakt s lidmi, kteří je pohladí a hýčkají, jim pomáhá najít domov rychleji, protože když se setkají se svými novými rodinami, jsou uvolněni, otevřeni a láskyplní.

Práce snů / Zdroj: binokl.cc

PSALI JSME: KOTĚ SE TULILO KE KAŽDÉMU PROTIJEDOUCÍMU, JEN ABY NEZŮSTALO DÉLE O SAMOTĚ: JAK VŠE DOPADLO

PŘIPOMÍNÁME: KOČKA CESTOVATELKA, JEJÍŽ DOBRODRUŽSTVÍ ZÁVIDÍ MNOHO LIDÍ

Share