Pomocník při úklidu: Co a jak čistit pomocí Coca-Coly

V 90. letech byla sladká voda na vrcholu popularity. Chytré ženy v domácnosti však i nadále kupují tyto nápoje ve velkých lahvích. Naučili se uklízet téměř celý dům pomocí Coca-Coly.

Prostředek/Zdroj: poradnytsya.info

Jak vyrobit univerzální čistič

Prostředek/Zdroj: poradnytsya.info

K přípravě čisticího prostředku budete potřebovat 0,5 litru Coca-Coly a tubu jakékoli zubní pasty (možná nejlevnější). Nalijte nápoj do prázdné dvoulitrové láhve. Vytlačte tam zubní pastu. Použijte rozprašovačem. Obsah protřepejte. Získáte napěněnou tekutinu.

Jak čistit konvici Coca-Colou

Konvice/Zdroj: poradnytsya.info

Nastříkejte produkt na povrch špinavé konvice. Otřete jej houbou nebo hadříkem na mytí nádobí. Přemístěte konvici do umyvadla s horkou vodou. Omyjte to. Nechte konvici uschnout a poté setřete přebytečnou vlhkost.

Neměly by být žádné skvrny ani rozvody.

Jak čistit záchod, aby zářil

Toaleta/Zdroj: poradnytsya.info

Nejprve nalijte 1 vědro vody do toalety. Nyní naneste dostatečně velké množství prostředku na povrch. Nechte to na toaletě po dobu 5 minut. Nyní opatrně vyčistěte povrch toalety štětcem. Vypusťte vodu. Pokud nečistoty zůstanou, postup opakujte. Po vyčištění toalety ucítíte příjemnou mátovou vůni.

Co jiného může Coca-Cola bez námahy uklidit

Pokud chcete plynový sporák očistit od mastnoty a skvrn, nejprve odstraňte mřížku a všechny hořáky. Nastříkejte prostředek na povrch. Dejte mu 3-4 minuty na změkčení tuku. Poté odstraňte nečistoty.

Sporák/Zdroj: poradnytsya.info

Dřez lze také čistit pomocí Coca-Coly. Nastříkejte prostředek do dřezu a nechte ho působit 3 minuty. Po chvíli umyjte dřez houbou a odstraňte pěnu. Produkt na bázi Coca-Coly dodá vašemu dřezu lesk a čistotu.

Dřez/Zdroj: poradnytsya.info

PSALI JSME: UŽITEČNÉ TIPY DO KUCHYNĚ: PROČ JE TŘEBA UŘÍZNOUT ROH HOUBIČKY NA NÁDOBÍ

PŘIPOMÍNÁME: PROČ SE VÁŠ SMARTPHONE TAK RYCHLE VYBÍJÍ: JEDNODUCHÉ TIPY, JAK TOMU ZAMEZIT

Share