Policie v lese pátrala po pohřešovaném muži: místo, kde ho našli, si všichni budou dlouho pamatovat

Turecká policie před několik dny musela sepsat nejpodivnější zprávu o zmizení muže v historii.

Dobrovolníci hledali pohřešovaného muže celé hodiny, aniž by tušili, že celou dobu chodil a pátral spolu s nimi. Jak se stalo, že muž, kterého hledali nepochopil účel pátrání, zůstává tajemstvím pro strážce zákona a všechny, kteří se podíleli na záchraně.

Pátraní / Zdroj: ukr.media

Na policii se obrátili místní obyvatelé z obce, která se nachází nedaleko města Inegel. Několik přátel, jak to bývá, spolu popíjelo a jeden z nich, padesátiletý Kayip Beihan Mutlu, odešel do lesa se trochu projít a už se nevrátil.

Přátelé ho nejprve hledali sami, pak se šli na policii. Strážci zákona prohledávali v noci kilometry lesa, ale neúspěšně. Připojili se k nim i dobrovolníci z rodné vesnice Kayipa, kteří strávili hodiny pátráním po muži. A když jeden z nich začal znovu křičet Kayipa jménem, náhle se z davu ozvalo: „Tady jsem! Koho vlastně hledáme?“.

Pátraní / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Další němou scénu si všichni budou pamatovat ještě dlouho. Ukázalo se, že pohřešovaný muž celou dobu chodil s dobrovolníky po lese a hledal člověka, aniž by věděl, že hledá sebe. Jak se to stalo, že ho nikdo předtím nepoznal, zůstává nejasné.

PSALI JSME: „ŘEKNI MI O LÁSCE“: SOPHIE MARCEAU SE STALA FILMOVOU HVĚZDOU VE 14 LETECH A ZAČALA NOVÝ ŽIVOT VE 49 LETECH

PŘIPOMÍNÁME: „RÁNO NEMOHLA SEJÍT SCHODY, MĚLA JSEM TAKOVÉ BOLESTI“ : ŠAFÁŘOVÁ PROZRADILA, JAKÉ ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY JI DOPROVÁZELY BĚHEM PROFESIONÁLNÍ KARIÉRY

Share