Pohádala se s manželem a její kamarádka se rozhodla využít situace

S manželem spolu žijeme osm let. Samozřejmě se hádáme, ale vždy se rychle usmíříme. Příběh, který vám dnes chci vyprávět, se stal asi před rokem.

Manželé / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Toho dne se manžel vrátil z práce naštvaný. Měl problémy s projektem, na kterém pracoval, a jeho šéf ho veřejně pokáral za drobný prohřešek. Snažila jsem se manžela utěšit, ale nebyl ve své kůži. Celá věc vedla k velké hádce.

Křičel na mě a já mu všechno řekla, nemohla jsem si to nechat. Manžel práskl dveřmi a odešel. Byl pryč několik hodin. Neměla jsem o něj příliš velký strach, protože jsem si myslela, že zůstane chvíli v autě. Nebylo by to poprvé.

Asi po třech hodinách jsem se uklidnila a rozhodla se ho najít a přesvědčit ho, aby šel domů. Oblékla jsem se a šla dolů. Ale jeho auto na dvoře nebylo. Pak jsem dostala strach, šla do bytu a zavolal mu.

Manželé / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Suše řekl, že je všechno v pořádku a že bude doma za pět minut. Ani ne za pět minut stál na prahu. Uvítala jsem jej, pověsila bundu a v klidu jsme si promluvili a usmířili se.

Ale to, co se od něj dozvěděla, mně ohromilo. Ukázalo se, že po společné hádce šel manžel ke kamarádovi. Byl pátek večer, pořádali malý večírek a byla tam i moje kamarádka Mirka. Podle mého manžela byla Mirka už hodně opilá a začala s ním flirtovat.

Mirka / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Čím víc ji ignoroval, tím víc ho začala balit. Skončilo to průhlednou narážkou na to, že by měli z večírku odejít společně a jít k ní domů.

Svého manžela znám velmi dobře a poslední věc, kterou by udělal, je, že by mě podvedl. Dal jí jasně najevo, že s ní nikam nepůjde. To už vychladl a rozhodl se vrátit domů. A když to udělal, vyprávěl mi příběh.

Mirka / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Mirka byla vdaná asi šest měsíců. Věděla jsem, že zdaleka není nejlepší manželka. Omotává si kolem prstu svého manžela Adama a podvádí ho. Adamova pracovní doba je od dvou odpoledne do dvou ráno, což jí umožňovalo chodit s muži a nebýt přistižena při podvádění.

Manželé / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Zamilovaný blázen Adam si všech těch podivností nevšiml nebo nechtěl všimnout. Ale to, že by se Mirka snažila sbalit mého manžela, jsem si nedokázala představit. Říká se, že pomstu nelze přijmout. Docela souhlasím. Ale to, co jsem udělal potom, nebyla zrovna pomsta. Také jsem pomohla Adamovi otevřít oči, aby pochopil, jaká je jeho žena.

V den, kdy měl Adam volno a Mirka byla v práci v kanceláři. Objednala jsem kytici květin na její adresu. Objednal jsem jedny z nejlevnějších. A přiložila vzkaz se slovy: „Mirko, jsi nejlepší. Děkuji za vše, co jsme spolu prožili!“

Květy / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Není to zrovna nejvěrohodnější věta, ale plán fungoval dokonale. Brzy Adam podal žádost o rozvod. A Mirka zřejmě zjistila, že to všechno udělala její nejlepší kamarádka. Protože se mi už nikdy neozvala. A já jsem jí také nikdy nevolala.

 

PSALI JSME: NEVĚSTA PŘELÉTLA PŮL ZEMĚ, ABY ZATANČILA SE SVÝM 94LETÝM DĚDEČKEM: VIDEO DOJALO SPOUSTU LIDI NA INTERNETU

PŘIPOMÍNÁME: TĚŽKÝ OSUD LUCII KŘÍŽKOVÉ: PO ODCHODU MANŽELA DO VĚZENÍ SE POTÝKÁ S VÁŽNOU NEMOCI

Share