“Podle mého názoru už by se měla otevřít kadeřnictví a barber shopy”: Proč fanouškům Patrik Hezucký připomíná Césara

V celém světě život lidi se kvůli koronaviru změnil. Všichni přeji, aby se vrátil do normálu, ale tohle se ještě nestalo. V Česku kvůli covidu vláda zavřela velké množství služeb, které jsou běžné a také nutné pro obyvatele ČR.

Patrik Hezucký/Zdroj: instagram.com

Jednou z nejdůležitějších služeb v Česku jsou kadeřnictví, které ve dnešní době jsou zavřené, a velké množství lidi se nechávají ostříhat doma. Moc přeje, aby se kadeřnictví otevřely i populární moderátor Patrik Hezucký.

Patrik Hezucký/Zdroj: instagram.com

Patrik by moc chtěl, aby se kadeřnictví a barber shopy otevřely, protože moc dlouho neupravoval své vlasy a vousy. “Podle mého názoru už by měla otevřít kadeřnictví a barber shopy. Jinak se poseru,” napsal na svém Instagramu Patrik. Pod novou fotografii jeho fanoušci začali psát vtipné komentáře. Nejpopulárnějším z nich se stal “Ave César,” který napsala fanynka moderátora.

PSALI JSME: „ZANEDLOUHO DARUJEME ŽIVOT DRUHÉ LIDSKÉ BYTOSTI“: MODERÁTORKA A ZPĚVAČKA EMMA SMETANA NA INSTAGRAMU UKÁZALA TĚHOTENSKÉ BŘÍŠKO A POPSALA IDYLKU NA BALI

PŘIPOMINAME: MODERÁTOR LIBOR BOUČEK SDÍLEL DOJEMNOU ZPRÁVU, KTEROU SPOLEČNĚ S MANŽELKOU NĚKOLIK MĚSÍCŮ TAJILI: „TOHLE CHCI NAPSAT JAKO NEJUPŘÍMNĚJŠÍ VYJÁDŘENÍ OBDIVU A FASCINACE“

Share