Počínání tchyně, které naštve každou snachu. Nejsem jediná, kdo si to myslí

Pro mnohé snachy všechny pokusy o vybudování přátelského vztahu s matkou jejich vyvoleného končí ničím. Můžete se považovat za šťastnou, ​​pokud jste si vytvořila dobrý vztah s novou příbuznou. V tomto článku popíšu některé počínání tchyní, které dokáže naštvat i ženy s pevnými nervy.

Maminčin mazlíček

Souhlaste s tím, že manžel, který pokorně plní všechny rozmary své matky, je milionkrát horší než jeho rodič. Tento model výchovy je založen na tom, že matka svého syna neustále kontroluje a stará se o něj bez ohledu na jeho věk. V tomto případě se matka všemi možnými i nemožnými prostředky bude snažit ukázat snaše, že je mnohem horší než ona. V tomto případě si matka musí být jistá, že ji syn nikdy nevymění za žádnou ženu a veškerá jeho láska patří pouze jí.

Tchyně / Ilustrační foto / Zdroj: russpil.ru

Není třeba si myslet, že pokud jste se vdala za maminčina mazlíčka, budete s ním rozhodovat společně, protože tchyně vždy tlačí na svého syna, aby se pohyboval směrem, který ona potřebuje. To bude věčné soupeření tchyně a manželky o pozornost muže.

Válka o vnoučata

Narození prvního dítěte v mladé rodině je radostí jak pro samotné rodiče, tak pro prarodiče. Někdy však tchyně začíná bojovat se snachou o pozornost dítěte. V tomto případě matka manžela vždy dělá vše po svém a neposlouchá snachu.

Tchyně / Ilustrační foto / Zdroj: russpil.ru

Srovnání

V tomto případě je veškeré jednání snachy kritizováno tchyní. Matka manžela nachází v každém jednání snachy nějaké nedostatky, protože jen ona vždy ví, jak udělat správnou věc. I když snacha udělá vše perfektně, takové tchyni se nic nebude líbit.

Nezvaný host

Snacha by měla být připravena přijmout hosta v kteroukoli hodinu. V tomto případě tchyně přichází na návštěvu, kdy se jí zlíbí a bez jakéhokoli oznámení. Je jí jedno, jestli máte čas nebo ne, hlavní pro ni je, abyste ji vždy přijímala s otevřenou náručí. Pokud se rozhodnete odmítnout nezvaného hosta, bude s vámi manipulovat vinou.

Tchyně / Ilustrační foto / Zdroj: russpil.ru

Zbytečné vzpomínky

Musíte být připravena, že tchyně se ráda podělí o vzpomínky na první lásku svého syna a řekne vám o všech jeho přítelkyních. Nebude ji zajímat váš postoj k těmto informacím a vaše pocity.

PSALI JSME: JSEM BLÁZEN DO SVÉ PODIVNÉ TCHYNĚ. NIKOHO TAKOVÉHO JSEM JEŠTĚ NEPOTKALA

PŘIPOMÍNÁME: TCHYNĚ JE U NÁS UŽ MĚSÍC A KDYŽ JSEM SE ZEPTALA MANŽELA, KDY UŽ ODJEDE, ODPOVĚDĚL, ŽE TEĎ BUDE ŽÍT S NÁMI

Share