Plastické operace a muži: Celebrity, které se změnily k nepoznání

Dnes už plastické operace dávno nejsou jen výsadou žen. Idoly milionů, kteří chtějí zůstat stejně atraktivní a populární, se rozhodli uchýlit se ke službám plastických chirurgů. Něco se však pokazilo a jejich vzhled se nezměnil k lepšímu.

Sylvester Stallone

Sylvester Stallone/Zdroj: pinterest.com

Dnes je těžké poznat populárního krasavce z filmu „Rocky“. Tvář herce je bez emocí. Kritici se domnívají, že Stallone udělal kruhový facelift, plastiku očních víček a injekce botulotoxinu. Vzhledem k věku změny kůže, regenerace buněk je pomalejší, což je důvod, proč po dlouhou dobu má otoky měkkých tkání obličeje po zákroku.

Jean-Claude Van Damme

Jean-Claude Van Damme/Zdroj: youtube.com

Herec několikrát prohlašoval, že není připraven na stáří. Proto Jean-Claude Van Damme pravidelně prováděl injekce botulotoxinu. Časté zákroky udělaly tvář herce méně pohyblivou. Otoky obličeje svědčí také o zavedení plniv.

Mickey Rourke

Mickey Rourke/Zdroj: lucky-women.ru

Herec se rozhodl pro plastiku kvůli opravě nosu po utrpěných zraněních v bojích a s cílem snížit viditelné změny související s věkem. Na tváři celebrity se však objevily příliš hrubé jizvy. A zavedení plniva kyseliny hyaluronové nebylo vůbec nutné. Kvůli němu jeho obličej vypadá oteklý a nafouklý.

PSALI JSME: MANŽELKA BRUCE WILLISE UKÁZALA, JAK NYNÍ TĚŽCE NEMOCNÝ HEREC VYPADÁ

PŘIPOMÍNÁME: HEREC HUGH JACKMAN PROMLUVIL SE SEDMILETÝM UPRCHLÍKEM Z ODĚSY, KTERÝ MÁ RÁD WOLVERINA

Share