Petr Suchoň po propouštění si hledá novou práci: Objevila se bližší informace o pracovních plánech moderátora

Po vyhazovu z Novy moderátor Petr Suchoň nějaký čas trávil se svou partnerkou Klárou Koukalovou. Pár čeká ne svého prvního společného potomka.

Petr Suchoň/Zdroj: youtube.com

Jeho bývala kolegyně Iveta Vítová je těhotná také a moderátor si předpokládá, že vedení televizi si rozhodlo proto kvůli mateřské dovolené propustit i Petra.

„Iveta prožívá nejkrásnější období života a stane se maminkou,“ uvedl Suchoň. O tom informuje na svých webových stránkách portál blesk.cz.

Sedmatřicetiletý moderátor nedávno ale oznámil, že pravděpodobně na konci léta, maximálně na začátku podzimu, se mu začne nový projekt.

Dodal, že povolání měnit nebude, a nejspíše bude pokračovat svoji kariéru v televizi. Nedávno Petr Suchoň prozradil bližší podrobnosti.

Novináři exsportovce na konci pracovního týdne všimli vedle budovy televize Prima. PR manažer televize Matěj Štýs ale žádnou informaci pro blesk.cz nepotvrdil.

“V budově FTV Prima se každý den objevuje řada lidí. Mimo jiné i hosté pozvaní do vysílání,“ uvedl Štýs.

PSALI JSME: IVETA VÍTOVÁ OKOMENTOVALA ODCHOD KOLEGY PETRA SUCHONĚ Z NOVY: MODERÁTORKA TAKÉ PROZRADILA, ŽE SE CHCE VRÁTIT DO PRÁCE

ČTĚTE TAKÉ: “VYPADÁ TO VELMI SLIBNĚ, ALE NECHCI TO ZAKŘIKNOUT“: PETR SUCHOŇ A KLÁRA KOUKALOVÁ UŽ MAJÍ VYBRÁNO JMÉNO PRO SYNA

Share