Pes zaštěkal a táhl svého pána do lesa: Když viděl, kam ho zavedl, nemohl se majitel ani pohnout

Ve Spojených státech pes zatáhl svého majitele do lesa a překvapil ho. „Za stromy jsou zřejmě divoká zvířata,“ pomyslel si majitel. Když milovník zvířat Chris Garrison ze Spojených států udělal dobrý skutek a v zimě roku 2021 adoptoval z útulku psa jménem Amaretto, netušil, že i zvířata znají pojem jako karma. Brzy se mu poštěstilo to zjistit.

Pes / Zdroj: medialeaks.ru

Podle serveru The Dodo našli Chris a Amaretto rychle společného koníčka. „Milujeme přírodu a často chodíme do lesa poblíž našeho domu. Většinu času jezdím na kole a Amaretto běží za mnou,“ řekl Chris.

Při další takové procházce se pes náhle zastavil uprostřed lesa a bez ohledu na to, jak moc na něj jeho pán volal, se nehýbal z místa a čenichal. „Stál tam a díval se směrem k stromů, ačkoli tam nebylo nic podezřelého. Dokonce jsem se bál, že je tam nějaké divoké zvíře. Tak divně se Amaretto choval,“ přiznal Chris.

Pes / Zdroj: medialeaks.ru

Jakmile si Chris uvědomil, že zvíře už dál nepůjde, sesedl z kola a poslouchal. „Zaslechl jsem velmi tichý zvuk, jako mňoukání. Společně s Amarettem jsme se rozběhli za tichoučkým zvukem. Když jsme tam přišli, sedělo na vysokém stromě malé kotě,“ řekl Chris.

Kotě / Zdroj: medialeaks.ru

Podle mladíka seděla vyděšená kočka ve výšce asi tří metrů. Chlapec se domníval, že se někdo chtěl zvířete zbavit a dal ho na vysoký strom, aby se nemohlo vrátit domů.

Kotě / Zdroj: medialeaks.ru

Chris se musel hodně snažit, aby mládě z větve sundal. Jakmile se ocitlo v jeho náručí, začalo okamžitě příst a vrnět. Turista nemohl nechat mládě v nesnázích a vzal ho s sebou, aby ho předal místnímu útulku. Chris dal kotěti jméno Fuji a doufá, že brzy najde milující páníčky.

Kotě / Zdroj: medialeaks.ru

PSALI JSME: MAJITEL NECHAL ŠTĚNĚ UVÁZANÉ U LAVIČKY V PARKU. VEDLE NĚJ ZANECHAL VZKAZ

PŘIPOMÍNÁME: SLOVNÍK KOČEK: CO CHCE KOČKA ŘÍCI SVÝM PŘEDENÍM

Share