Pes zablokoval sanitce cestu, ošetřovatel se ho snažil vyhnat, ale pes se vytrvale vrčel

Pes je opravdový věrný přítel. Nenecha vás v nesnázích, v chudobě a nemoci, nezradí a nevymění za úspěšnějšího člověka. V zájmu majitele je pes připraven dát svůj život. Tento příběh vyprávěl ošetřovatel, který pracoval v sanitce.

Sanitka / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Sanitka jela od pacienta, počasí v ten den nebylo dobré, pacientu bylo hodně. Najednou řidič zabrzdil. Na silnici seděl krásný pes. Nebál se auta, jako by na něj čekal. Řidič zatroubil, pes se ale ani nehnul.

V průběhu let v ambulanci lékaři viděli hodně, ale s takovou situaci se setkali poprvé. Jeden ošetřovatel vyšel ven a snažil se psa vyhnat ze silnice. Vstal a šel ke krajnici, ale neutekl.

Ošetřovatel se vrátil do sanitky, jen nasedl do auta, pes se vrátil na své místo. Lidé byli překvapeni, pak se stejný ošetřovatel rozhodl jít ven a přiblížit se k psu. Pes neutekl, ale ani k sobě nepustil. Jen vstal a šel směrem ke křovím a pořád se díval na ošetřovatele, jako by kontroloval, jestli za ní člověk jde.

Věrný pes / Zdroj: duck.show

Ošetřovatel se náhle zastavil a začal volat kolegy. Když brigáda přiběhla, viděli, že u křoví leží starší muž v bezvědomí. Muže naložili do auta a odvezli do nemocnice. Pes celou dobu běžel za autem.

V nemocnici mu diagnostikovali mrtvici. Ukázalo se, že muž šel na procházku se psem, udělalo se mu špatně a ztratit vědomí. Nebýt psa, který zastavil auto, muže zachránit by nešlo.

Věrný pes / Zdroj: duck.show

Po celou dobu žil pes u zdí nemocnice. Manželka majitele psa ho nemohla odvézt domů. On se opíral a dokonce vrčel. Syn páru ho dokázal usmířit, posadil do auta a odvezl domů. Jenže uběhlo jen pár hodin a pes se vrátil do nemocnice.

V nemocnici všichni obdivovali věrností psa. Krmili ho, hladili a uklidňovali. Manželka nemocného se smířila a každý den nosila jídlo věrnému příteli. Když byl muž převezen z resuscitace na běžné oddělení, lékaři dovolili navštívit muže. Všichni přemluvili primáře a ten se smiloval, pes byl na oddělení vpuštěn.

Věrný pes / Zdroj: duck.show

Všichni byli rádi. Pes kňoural a mazlil se, pán plakal a hladil věrného přítele, dokonce i ošetřovatele uronili slzu. Od té doby se muž začal rychleji zotavovat. Často se díval z okna, mluvil se psem, snažil se raději vyjít ven, aby viděl kamaráda.

Taková věrnost a láska dojala všechny!

Pes se svým pánem / Zdroj: duck.show

PSALI JSME: PES S NEUVĚŘITELNĚ DLOUHÝMI ŘASAMI SI PODMANIL SRDCE LIDÍ

PŘIPOMÍNÁME: SOCIÁLNĚ SÍTĚ POBAVIL PES, KTERÉHO URAZILA MAJITELKA, KDYŽ ODVEDLA HO K VETERINÁŘI

Share