Pes týden čekal na paničku poblíž její práce: Lidé nevědí, jak psovi vysvětlit, že už nikdy nepřijde

Pes strávil týden u dveří knihkupectví a čekal na svou paničku, která psa zachránila před životem na ulici. Místní lidé nevědí, jak vysvětlit zvířeti, že žena zemřela. A to není jediný pes, kterému velmi chybí ten, kdo odešel.

Bianca/Zdroj: medialeaks.ru

Kříženec jménem Bianca se donedávna mohla chlubit tím, že našla si domov a milující paničku. Žila na ulici, dokud si ji neadoptovala Eugenia Franco, majitelka knihkupectví v argentinském Tunuyanu.

Ačkoli Eugenia nepustila psa do svého domu, dovolila jí žít na dvoře a krmila ji. Spolu s novou paničkou navíc Bianca každý den chodila do obchodu. Tam mazlíček pokorně čekal, až směna ženy skončí a oni se vrátí domů.

Bianca/Zdroj: medialeaks.ru

Eugenia zemřela v polovině září. Usnula s knihou v rukou a v noci utrpěla srdeční zástavu. Když žena ráno neopustila dům na dvoře, šel pes do obchodu. Pravděpodobně měl naději, že tam majitelku najde.

Místní si všimli, že Bianca sedí u vchodu do knihkupectví a oddaně čeká na svou paničku. Pes tam strávil více než týden. Nepohnula se a pro kolemjdoucím bylo těžké dívat se na zvíře, které každý den sedí vedle prodejny.

Bianca/Zdroj: medialeaks.ru

Nerina Irrutia, která pracovala hned vedle Eugenii, sdílela příběh na Twitteru. Řekla, že majitelka knihkupectví byla skvělým člověkem a není divu, že na ni pes čeká. “Byla to velmi přátelská žena a především dobrá přítelkyně všech sousedů. Milovala zvířata a vždy ji sledovali psi. Dala jim lásku a jídlo. Chybí i mému psovi, protože jí vždy dávala hodně lásky,“ řekla Nerina.

ČTĚTE TAKÉ: NOVÁ MAJITELKA ZAVOLALA PSA DOMU A BYLA ROZČILENÁ: REAKCE PSA ODHALÍ SMUTNOU PRAVDU O JEHO MINULOSTI

PSALI JSME: CHLAP V NOCI PŘIVEDL DOMŮ TOULAVÉHO PSA, ALE RÁNO HO ČEKALO PŘEKVAPENÍ: NOVÝ MAZLÍČEK NEBYL VŮBEC PES

Share