Pes strávil na řetězu celý život: Jeho reakce na svobodu překvapila všechny

Ten pes nikdy nevěděl, co je svoboda. Má přezdívku Batman, a seděl celý život na řetězu, dokud nezemřel jeho majitel, který se o něj nestaral a jen psa krmil. Podívejte se, co se stalo, když pes ucítil svobodu.

Dobrovolníkům z řeckého útulku zavolali lidi, který řekli, že v okruhu města sedí pes, který je sám a má hlad. Když záchranný tým dorazil na místo, uviděl neuvěřitelně hubeného černého psa v bílých „ponožkách“. I když pes dlouho nejedl, byl velmi aktivní — běhal tam a zpět, jak to délka řetězu umožnila, a vrtěl ocasem.

Pes Batman/Zdroj: facebook.com

Pes strávil v této budce celý život. Celý život byl na řetězu. Muž, který krmil psa, zemřel a zvíře zůstalo úplně samo bez možnosti utéct nebo požádat o pomoc. Jeho řetěz byl tak krátký a těžký, že se sotva mohl pohybovat. Naštěstí se našli lidé, kterých se psí neštěstí dotklo.

Pes Batman/Zdroj: facebook.com

Pes byl neuvěřitelně rád, že se setkal s alespoň jednou živou duší! Snažil se záchranářům olizovat ruce. Zdálo se, že vrtěl nejen ocasem, ale celou zadní částí. Muž z útulku Takis sotva viděl zvíře, rozhodl se, že si ho vezme s sebou, i když to bylo těžké. Pes byl velmi energický, a mohl být výzvou pro ostatní obyvatele útulku. Dobrovolník se ale rozhodl, že to zvládne.

Když dobrovolník hodil psovi kolem krku elastické lano, které mělo nahradit vodítko, a odpojil řetězec, zvíře jako by se zbláznilo. Pokusil se rychle běžet do města, pak čichnul zemi, a pochopil, že je konečně volný.

Pes Batman/Zdroj: facebook.com

Dobrovolníci se rozhodli nového svěřence jmenovat Batmanem. Psa odvezli k veterinářovi, kde ho sterilizovali, naočkovali a ošetřili. Poté byl Batman odvezen do útulku a propuštěn na svobodu. Útulek je velký, a v němž je prostorné nádvoří se zahradou za síťovaným plotem, kde běhá spousta psů, kteří očekávají nové majitelé.

Během několika týdnů v útulku Batman přibral několik kil, a teď má všechny šance najít nové majitele. Zejména proto, že Útulek Takis posílá zvířata po celém světě.

Pes Batman/Zdroj: facebook.com

PSALI JSME: NELZE ODMÍTNOUT: PES NAŠEL ZPŮSOB, JAK POŽÁDAT MAJITELE O JÍDLO

PŘIPOMÍNÁME: PES ZMIZEL BĚHEM TORNÁDA: VIDEO SETKÁNÍ S MAJITELKOU DODALO SPOUSTU LIDI NA INTERNETU

Share