Pes si všiml v jezeře srnče, vrhl se k němu a vytáhl ho na břeh: Dojemné fotografie zázračné záchrany

Harley, pes plemene Zlatý retrívr, se stal hrdinou (nejen) na sociálních sítích. Tento pes zachránil mládě jelena, které nějakým způsobem skončilo uprostřed jezera. Ralph Dorn (majitel psa) o incidentu vyprávěl.

Vše se odehrálo ve státě Virginia (USA). Muž venčil svého domácího mazlíčka poblíž svého domu. Najednou pes zaštěkal a rozběhl se k jezeru. Ralph zprvu nic nechápal, sotva se vzpamatoval, Harley už byl ve vodě a plaval do středu rybníka. Když se muž podíval blíž, všiml si srnčete, které se bezmocně zmítalo ve vodě. Mládě bylo úplně samo. Ralph se rozhlédl, ale žádná další zvířata v okolí neviděl.

Pes a srnče / Zdroj: youtube.com

Harley se mezitím dostal k malému zvířeti a tlačil ho ke břehu. O několik minut později už byli na souši. Muž si všiml, že vizuálně je srnče v pořádku, zvedl Harleye a přesunuli se několik metrů od drobečka.

Ralph si je jistý, že nebýt jeho psa, srnče by se nedokázalo samo zorientovat a dostat z vody. Opravdu mu hrozilo nebezpečí.

Pes a srnče / Zdroj: youtube.com

Když si pes všiml, že se srneček potápí v jezeře, přiběhl k němu a vytáhl ho na břeh. Dojemná fotografie zázračné záchrany.

Pes přiběhl k topícímu se srnčeti v jezeře a vytáhl ho na břeh na srdceryvné záchranné fotografii.

Pes a srnče / Zdroj: youtube.com

Ralph zachytil okamžik záchrany na svůj telefon. Pes přiběhl k tonoucímu se srnčeti a vytáhl ho na břeh jezírka – dojemná fotografie zázračné záchrany.

Pes a srnče / Zdroj: youtube.com

Matka zachráněného dítěte dorazila právě ve chvíli, kdy se muž se psem stáhl do bezpečné vzdálenosti. Po několika minutách zmizeli v lese. Příběh však nekončí.

Pes a srnče / Zdroj: youtube.com

Druhý den si Ralphova žena Patricia všimla neklidného chování psa: Harley neustále pobíhal od okna ke dveřím. Majitelé nechali psa běhat venku. Pes se okamžitě rozběhl do lesa a Ralph ho následoval. A pak se otevřel neuvěřitelný obrázek: vedle psa bylo stejné zachráněné srnče. Zvířata se dotkla nosy, chvíli stála vedle sebe a pak se rozešla – srnče uteklo k matce a Harley se vrátil do domu.

Pes přiběhl k topícímu se srnčeti a vytáhl ho na břeh. Dojemná fotografie zázračné záchrany.

Pes a srnče / Zdroj: youtube.com

 

PSALI JSME: KOCOUR BYL STARÝ, SLABÝ A KAŽDÝ KROK BYL PRO NĚJ JAKO HRDINSKÝ ČIN

PŘIPOMÍNÁME: U KOČKY MIZELY A OBJEVOVALY SE KOŤATA. MAJITEL NASTAVIL KAMERY: CO UVIDĚL

Share