Pes byl nalezen dva měsíce poté, co byl unesen tornádem

Eric a Faith Johnsonovi z amerického státu Tennessee neočekávali, že počátkem března budou čelit nejen pandemii, ale také vážné přírodní katastrofě. Jejich domovským státem se přehnalo silné tornádo a mnoho lidí zůstalo bez střechy nad hlavou.

 

Pes / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

 

Samotní Johnsonovi byli zachráněni svým psem. Australský ovčák jménem Bella dokázal přilákat pozornost majitelů jen několik minut před tím, než se tornádo objevilo nad jejich domem. Pár se schoval v koupelně, ale moc to nepomohlo, protože jejích dům byl téměř celý zničen.

 

Eric a jeho pes / Zdroj: binokl.cc

 

Nejhorší na tom bylo, že Bellu unesl silný vítr. Johnsonovi už nedoufali, že svého mazlíčka uvidí. Ale navzdory tomu tvrdohlavě hledali Bellu, trvalo to celé dva měsíce. Faith a Eric dokonce nechali kousky věcí venku, aby Bella cítila vůni domova.

 

Eric a jeho pes / Zdroj: binokl.cc

 

A jen 54 dní po ztrátě mazlíčka rodinná kamarádka jménem Sarah Romainová kontaktovala Johnsonovi a sdělil jim radostnou zprávu: Bella byla nalezena a živá.

 

Bella / Zdroj: binokl.cc

 

Pes byl spatřen osm kilometrů od jejích domu. Nedovolila lidem, aby se k ní přiblížili, a byla velmi vyděšená. Bella byla napjatá a hladová a zpočátku Erica ani nepoznala. Musel psa chytit v jedné z místních slepých uliček. Nyní je mazlíček plně uzdraven.

 

Celá rodina opět spolu / Zdroj: binokl.cc

 

PSALI JSME: LIDÉ S DOBRÝM SRDCEM ZACHRÁNILI TOULAVÉHO KOCOURA , KTERÝ UŽ NEDOUFAL V POMOC OSTATNÍCH: JAK ZVÍŘE VYPADÁ TEĎ

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ ZACHRÁNIL ZMRZLÁ ŠTĚŇATA: ALE KDYŽ PRO NĚ PŘIŠLA JEJICH MAMINKA, NEBYLA TO FENKA A JINÉ ZVÍŘE

Share