Pes Bertie si adoptoval opuštěná koťata

Zaměstnanec londýnského útulku pro zvířata vyprávěl překvapivý a dojemný příběh. Asi před měsícem přinesli náhodní kolemjdoucí do útulku sedm novorozených koťat. Byly opuštěné na kraji silnice. Jak přesně se tam koťata dostala, není známo.

Pes Bertie / Zdroj: youtube.com

Koťata byla stará jen několik dní a potřebovala zvláštní péči. Potřebovaly krmit každé tři hodiny a v útulku to bylo obtížné.

Pes Bertie a kočky / Zdroj: duck.show

Pracovnice jménem Rachel se rozhodla vzít je domů a nakrmit je. Ženu a chlupáče přivítal labrador jménem Bertie. Nutno poznamenat, že také Bertie žil kdysi v útulku.

Pes Bertie a kočky / Zdroj: duck.show

Bertie koťata vřele přivítal a začal se o ně starat. Zatímco se dívka starala o krmení, labrador jim ukazoval, jak používat vaničku, jak si umýt obličej, a staral se o ně s otcovskou vřelostí.

Rachel a Bertie se starali o koťata dva měsíce. Za tu dobu vyrostli, stali se mnohem silnějšími a samostatnějšími.

Pes Bertie a kočky / Zdroj: duck.show

O tento příběh se podělila sama Rachel. Říkala, že labrador je pro koťata nejlepší chůvou. Byl k nim laskavý a velmi trpělivý, jako by to byly jeho děti.

Z kdysi opuštěných sirotků, kteří byli sebráni u silnice, vyrostla silná a zdravá koťata obklopená láskou a péčí. Teď už jejich životy nic neohrožuje.

PSALI JSME: V OBCHODĚ VIKTORIE UVIDĚLA MATKU SVÉ PRVNÍ LÁSKU. ŽENA JI TAKÉ POZNALA: „ODPUSŤ MI“

PŘIPOMÍNÁME: JSEM RÁDA, KDYŽ MĚ DĚTI NAVŠTĚVUJÍ, ALE CHTĚJÍ SI JEN ODPOČINOUT. ALE DOUFALA JSEM, ŽE VYROSTOU A BUDOU MI POMÁHAT

Share