Pekarová Adamová promluvila o tom, jak vláda vylepšila komunikaci s lidmi: předsedkyně Sněmovny prozradila, co by se v politice mělo změnit

Šéfka Sněmovny Markéta Pekarová Adamová říká, že nová vláda vylepšila komunikaci ve srovnání s tou předchozí. Politička zdůraznila, že každé opatření je původně projednáno uvnitř kabinetu a ministři si nevyřizují věci s premiérem přes tiskovky či na sociálních sítích. Informuje o tom web reflex.cz.

Pekarová dodává, že chaos v boji s pandemií je minimální a vláda se snaží komunikaci s lidmi dál vylepšovat. Předsedkyně Sněmovny také předpokládá, že ANO bude dodržovat základní hodnoty, i když se brzdí zvolení 6. místopředsedy.

Markéta Pekarová Adamová / Zdroj: youtube.com

Šéfka TOP 09 také odmítá vzít zpět výroky o Maďarsku. Bude ale reprezentovat Českou republiku na jednání Visegradské čtyřky a říká, že bude hájit společné liberálně-demokratické hodnoty. Těch se prý Maďarsko pod vedením Vikrotá Orbana nedodržuje.

Pekarová Adamová podotkla, že partneři by neměli tak postupovat a dělat vše ve prospěch jenom jednoho státu.

Markéta Pekarová Adamová / Zdroj: youtube.com

Předsedkyně Sněmovny chce, aby Miloše Zemana na Hradě vystřídal demokrat, který bude dodržovat zákony a ústavu. Kdo ale bude tímto kandidátem zatím neuvádí.

Politička také říká, že by ženy měly vstupovat do politiky, pokud to vyžaduje okolí. Je vděčná svému manželovi, který ji podporuje a kvůli tomu v politice zůstává.

Markéta Pekarová Adamová/Zdroj: youtube.com

Nelíbí se jí ale to, že se k ženám v politice je zatím jiný postoj než k mužům a to by se podle ní mělo změnit.

PSALI JSME: MINISTR JUREČKA ŘEKL, KDY DOJDE K MIMOŘÁDNÉ VALORIZACI DŮCHODŮ A KOLIK PENZISTÉ DOSTANOU PŘIDÁNO

PŘIPOMÍNÁME: MILOŠ ZEMAN SE PUSTIL DO VLASTIMILA VÁLKA: MINISTR ZDRAVOTNICTVÍ SE PRÝ RÁD POSLOUCHÁ

Share