Paní na chvíli nechala psa samotného a po návratu prostě nepoznala svého mazlíčka: Teď místo psa má doma žena růžového pantera

Gemma Ellis, 34letá zdravotní sestra z anglického města Rotherema, se o svého čtyřměsíčního labradora velmi bála.

Jak píše The Sun, žena se zabývala domácími pracemi a najednou uslyšela hluk z místnosti, ve které zůstal její pes přezdívaný Stanley.

Stanley / Zdroj: medialeaks.ru

Když se žena rozhodla zkontrolovat, co se děje, přistihla svého labradora u převráceného odpadkového pytle. Pes se provinile díval na svou paní, a zároveň ukazoval růžovou barvu tlapek a čenichu. Špinavá byla i podlaha místnosti.

Gemma se lekla jen na zlomek vteřiny, ale hned si vzpomněla na sáček s inkoustem, který hodila do koše.

Stanley / Zdroj: medialeaks.ru

„Když jsem si uvědomila, co se přesně stalo, dlouho jsem se smála a myslela jsem si, že bych měla raději vzít Stanleyho do koupelny, abych z něj umyla barvu,“ řekla Gemma Ellis.

Gemma se zpočátku obávala, že se inkoust nedá umýt a teď se Stanley na dlouhou dobu stane přímým konkurentem Růžového pantera.

Stanley / Zdroj: YouTube

„Hodně jsem se bála. Bože, budeme mít růžového psa! Jak dlouho potrvá, než se barva ztratí?“

Ale Stanley měl z toho všeho ohromnou radost. Blesková reakce majitelky a vodní procedury pomohly psovi zbavit se nepřirozené barvy. Nyní žena ví: šáčky z inkoustu je lepší vyhodit tak, aby štěně nemohlo se s nimi hrát..

Stanley a jeho paní / Zdroj: YouTube

„Ještě dlouho jsme se tomu smáli. Je dobře, že to skončilo pozitivně. Stanley má štěstí, rychle se mi ho podařilo umýt,“ říká majitelka psa.

PSALI JSME: PES CHTĚL UPOUTAT POZORNOST SVÉHO MAJITELE A ROZHODL SE, ŽE PRO TO NENÍ LEPŠÍ VĚC NEŽ LEPENKOVÝ MEGAFON

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA VZALA Z ÚTULKU KOTĚ A JEN DOMA UVIDĚLA, JAKÉ ROZTOMILÉ ZNÁMKY MÁ NA SRSTI

Share