Otec dal synovi tablet a zůstal bez peněz: Chlapec utratil 6000 dolarů za své oblíbené hry

Muž ze Singapuru, který se jmenuje Jason, dal tabletu svému šestiletému synovi, aby ten mohl dělat domácí úkoly, informuje vydání Asia One.

Na dva dny otec vůbec zapomněl na tablet, který byl pod kontrolou chlapce. A pak se nedozvěděl, že z jeho bankovního účtu zmizelo téměř šest tisíc dolarů.

Muž dal synovi tablet, a zůstal bez peněz / Zdroj: medialeaks.ru

Je pravda, že dlouho zjišťovat, kam se poděly peníze, nebylo nutné. Otec v telefonu uviděl všechny výdaje. A bylo jasné, že syn se vůbec neučil, ale bavil se naplno, nakupoval v oblíbených hrách s tátové kreditky. Ke kartě muže byl připojen účet na Google Play.

Podle Jasona takové výdaje vážně zasáhly rodinný rozpočet a možná si bude muset půjčit od přátel. Sám chlapec, když mluvil s otcem, mu řekl, že nechtěl nic kupovat ve hrách, ale jen tlačil na všechno. Muž se snažil situaci vysvětlit pracovníkovi asistenční služby Google a požádal o vrácení peněz, ale oni mu to odmítli.

„Kontaktoval jsem Google a požádal je o pomoc. K mému nejhlubšímu zklamání společnost odmítla další vyšetřování,“ řekl otec mladého hráče reportérovi Asia One.

Muž dal synovi tablet, a zůstal bez peněz / Zdroj: medialeaks.ru

Jason se dokonce pokusil napsat přímo vývojářům aplikací, ale ti odmítli uhradit alespoň část prostředků. Nyní muž doufá, že jeho hořká zkušenost pomůže ostatním rodičům vyhnout se stejnému osudu.

„Ekonomika je teď opravdu špatná, mnozí mají finanční problémy. To jen zvyšuje tlak na rodinný rozpočet.“ dodal Jason.

PSALI JSME: 40LETÁ PARIS HILTONOVÁ JE TĚHOTNÁ: SE SVÝM SNOUBENCEM OČEKÁVÁ SVÉ PRVNÍ DÍTĚ

PŘIPOMÍNÁME: DVA BRATŘI KOUPILI LEVNÝ DŮM, VE KTERÉM 40 LET NIKDO NEUKLÍZEL: PROMĚNILI HO V BYDLENÍ SVÝCH SNŮ

Share