Osmapadesátiletý muž je nešťastný z toho, jak se jeho pětatřicetiletá partnerka obléká: Co na to řekli stylisté

Do 35 let si tato žena uchovala postavu dívky. Může si to dovolit!

 

Julie před změnou / Zdroj: youtube.com

 

Julie, obyčejná 35letá žena, přišla do televizní show, kde se o ní postarali profesionální stylisté. Julie je učitelkou matematiky, matkou tří dětí a příkladnou partnerkou. Ale obléká se příliš mladistvě. Ve svém věku si hrdinka dokázala udržet dívčí postavu a luxusní vzhled. Proto nosí vše, po čem srdce touží – krátké kraťasy, mini šaty, džíny a mikiny s potiskem.

Juliin partner ale není spokojen se stylem své ženy. Muž věří, že jeho partnerka vypadá nedůstojně, a žádá stylisty, aby oblékli Julii podle její věku. A náš odborník je již připraven tuto transformaci ocenit.

Před – Outfit č. 1

V těchto dlouhých, bledých šatech s nafouknutými rukávy a mašlí kolem krku vypadala Julie opravdu jako učitelka – jen škoda že venkovská, a přinejmenším z předminulého století. Proto bych doporučila přidat k vzhledu drsné boty a objemnou bundu. S těmito detaily bude Julie stylovější.

 

Julie před změnou / Zdroj: youtube.com

 

Před – Outfit č. 2

Ukázalo se, že druhý outfit byl neúspěšný. A to vše proto, že vybrané věci spolu k sobě nepasují. Prostorný svetr určitě musel být zastrčený do pásu, pak by vypadal úhledněji. Obecně platí, že sukně rovného střihu by byla vhodnější pro uvolněný top, spíše než skládaná sukně. Nebo další možností jsou rovné džíny nebo libovolné kalhoty.

 

Julie před změnou / Zdroj: youtube.com

 

Před – Outfit č. 3

Třetí outfit se ukázal jako nejlepší. Červené šaty se širokým opaskem a stříbrnými lodičkami s jehlovými botami způsobily, že byla Julie ženská a zdůraznila všechny chlouby její postavy. Nyní nevypadá jako infantilní studentka, ale vypadá jako sebevědomá žena.

 

Julie před změnou / Zdroj: youtube.com

 

Po – Outfit č. 1

Julie byla znatelně hezčí a v dobrém slova smyslu, dokonce by bylo možné říct, že vypadala jako panenka. Červené šaty zdůraznil křivky její štíhlé postavy a upozornil na její dlouhé a půvabné nohy. Díky bílé halence s černým potiskem byl outfit hravý.

 

Julie po změně / Zdroj: youtube.com

 

Po – Outfit č. 2

V tomto jednobarevném růžovém kompletu se hrdinka podobá na Barbie. Ale navzdory skutečnosti, že hojnost jemného odstínu vypadá neseriózně, Julie se v tomto oblečení cítí sebevědomě a atraktivně. Střih věcí je dobře zvolen. Oříznutá bunda zdůrazňuje pas. Rovná sukně s rozparkem vpředu činí nohy hrdinky nekonečně dlouhé.

 

Julie po změně / Zdroj: youtube.com

 

Po – Outfit č. 3

Mátové šaty s přehozeným pasem a asymetrickým lemem proměnily Julii ve skutečně nádhernou ženu. Ze šperků jsou na ní pouze náušnice s kamínky a spojkovou špičkou, které díky svému bizarnímu tvaru také vypadájí jako dekor.

 

Julie po změně / Zdroj: youtube.com

 

Stylisté poslouchali přání Juliina partnera, ale jeho žádost splnili po svém. Nyní Julie nevypadá jako vážná třicetiletá „teta“, jak chtěl její partner, ale jako stylová a moderní žena. Všechny dívčí oblečení zdůrazňuje její postavu a luxusní vzhled. A nová platinová barva vlasů viditelně omlazuje její krásu.

PSALI JSME: DÍVKA SE NEMOHLA DOSTAT KE KADEŘNÍKOVI A VZALA DO RUKY OTCOVY KLEŠTĚ: CO UDĚLALA

PŘIPOMÍNÁME: SKVĚLÉ HOSPODYŇKY: JAKÉ ŽENY JSOU PODLE ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU TY NEJLEPŠÍ PARTNERKY DO ŽIVOTA

Share