Ornella Koktová už pět dní leží na jednotce intenzivní péče: k tomu se vyjádřila i její maminka Monika Binias

Ornella Koktová nedávno porodila dceru Lilianne. Nyní je ale na jednotce intenzivní péče kvůli bolestem břicha, které měla dříve. Na vážné problémy upozornila těsně po narození dcery. O tom, že má Ornella Koktová vážné zdravotní problémy, věděla i její maminka Monika Binias, která to řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Ornella Koktová stále pociťuje silnou bolest, proto se o ni nyní stará na JIP. Nyní se třemi dětmi zůstal její manžel podnikatel Josef Kokta.

Řekla, že i kvůli malým pohybům cítí bolest. Do nemocnice ji 26. dubna odvezl její otec Michal Štika. Řekl to pro Život v Česku.

Podle něj bylo vidět, že je jí špatně, prý byla zeleno-bílá. Odvezl ji do nemocnice, protože její manžel byl nucen zůstat doma se třemi dětmi, syny Quentinem a Svenem a také s dcerou Lilianne.

Ostatní členové rodiny mu nabízeli pomoc s péčí o děti, on to ale odmítl a řekl, že vše zvládá sám. I když je to něco nového a určitě těžké, ale zatím je to v pořádku.

Matka Ornelly Koktové Monika Binias ví, že její dcera nyní leží v nemocnici na JIP. Uvedla pro Život v Česku, že o tom ví, nicméně odmítla to jakkoliv komentovat.

Monika Binias ale neví, jak se to bude dál vyvíjet, v poslední době neměli dobrý vztah, a tak prý nekomunikovali.

Ornella Koktová ve čtvrtek zveřejnila příspěvek na svém Instagramu, kde prozradila, jak ji její dcera Lilianne zachránila.

PSALI JSME: IVA KUBELKOVÁ ODHALILA SVÉ TAJEMSTVÍ KRÁSY: JAK ZNÁMA MODERÁTORKA SE O SEBE STARÁ

PŘIPOMÍNÁME: SENIOŘI MOHOU ZÍSKAT PŘÍSPĚVEK 500 KORUN OD STÁTU: CO K TOMU POTŘEBUJÍ A KDO MÁ NA NĚJ NÁROK

Share