Olga Matušková oslavila své třiasedmdesáté narozeniny: Známá zpěvačka promluvila o svém novém manželovi

Známá herečka a zpěvačka Olga Matušková 2. října oslavila své třiasedmdesáté narozeniny. Olga během letošního roku se stihla vdát se za Jiřího Plannera, který byl velkým kamarádem jejího zesnulého manžela Waldemara Matušky.

Olga Matušková/Zdroj: youtube.com

Portálu Blesk promluvila, že své narozeniny oslaví se svým manželem v restauraci. Podle jejich slov, zajdou na ústřice do přímořského baru, který Olga miluje.

V dnešní době Olga bydlí ve Spojených státech. Herečka promluvila, že chtěla přiletět na premiéru muzikálu Láska nebeská a také na 90. narozeniny Jiřího Suchého, ale bohužel kvůli covidu to nezvládla.

Olga Matušková a Jiří Planner/Zdroj: blesk.cz

Podle jejich slov, nechtěla 18 hodin letět v respirátoru, který by sundavat vůbec nesměla, kvůli čemuž se rozhodla, že cestu do rodného Česka odloží. Herečka také promluvila, že se svým synem se neviděla už několik měsíců, protože bydlí v New Yorku, a moc to město miluje.

Olga se vdala za Jiřího ještě v květnu, a zmíněnému portálu promluvila, že její syn měl na to úžasnou reakci. “Jirku mi tatínek vybral,” cituje svého syna zpěvačka.

Olga Matušková a Jiří Planner/Zdroj: blesk.cz

Se svým novým manželem se Olga seznámila díky svému zesnulému muži, který ho představil po koncertu na Manhattanu. Olga s Waldemarem za několik let emigrovali do Floridy, kvůli čemuž se vídala v Jiřím častěji, protože ten se svou manželkou bydlel v Kalifornii.

Manželka Jiřího zemřela za pět let po smrti Matušky, a od té doby Olga s Jiřím začali moc často komunikovat, a z jejich dlouholetého kamarádství vyšel úžasný vztah.

Olga Matušková/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: DRUHÉ VÝROČÍ ODCHODU KARLA GOTTA: LIDÉ Z CELÉ ČESKÉ REPUBLIKY PŘIJELI NAVŠTÍVIT MÍSTO POSLEDNÍHO ODPOČINKU ZNÁMÉHO ZPĚVÁKA

PŘIPOMÍNÁME: JIŘÍ SUCHÝ PROMLUVIL O SPOLUPRÁCI S KARLEM GOTTEM: KDE SE POZNALI ZNÁMÝ HEREC A LEGENDÁRNÍ ZPĚVÁK

Share