Oheň, voda, země a vzduch: Co živly zvěrokruhu prozradí o vaší povaze

Každé znamení zvěrokruhu je přiřazeno jednomu ze čtyř živlů.

Živly / Zdroj: pikabu.ru

Ohnivá znamení: Beran, Lev, Střelec

Oheň / Zdroj: wday.ru

Oheň je silný tok energie. Ohnivá znamení jsou spontánní a temperamentní. Živel oheň je obdaroval zvláštním charismatem, neuvěřitelnou silou charakteru a nezlomnou vůlí.

Berani, Lvi a Střelci mají mnoho přátel, ale také mají nepřátele, takže jejich život je plný událostí. Občas žijí, jako by hráli hlavní roli ve vzrušujícím hollywoodském filmu. Jsou to upřímní, ale někdy konfliktní lidé. Jejich emoce jsou silné a nespoutané.

Zemská znamení: Býk, Panna, Kozoroh

Země / Zdroj: wday.ru

Zástupci těchto tří znamení zvěrokruhu milují být v paprscích slávy a úspěchu. Získávají úctu a přízeň ostatních prostřednictvím mazanosti. Zemská znamení téměř nikdy nelžou. Přemýšlejí o každém svém kroku, takže mají neúspěchy méně často než ostatní.

Jedná se o velmi soběstačné lidi, které je velmi těžké oklamat. Je velkou výsadou být jejich přítelem. Živel země je chrání před toxickými lidmi. Zdá se, že zemská znamení jsou obklopena pouze těmi, kdo by je měl obklopovat.

Vzdušná znamení: Blíženci, Váhy, Vodnář

Vzduch / Zdroj: wday.ru

Jsou to nejvíce společenští lidé ze všech. Živel vzduch je obdaroval otevřeností, vynikajícím smyslem pro humor, láskou k sobě a ke světu. S nimi je možné vždy najít společnou řeč. Vzdušná znamení mají neuvěřitelné charisma a kouzlo, takže je v lásce vždy pronásleduje štěstí.

Ale mají také zápory. Například tito lidé jsou lehkomyslní a je pro ně obtížné získat si respekt ostatních. Často je neberou vážně, a proto musí bojovat s nezodpovědností a leností.

Vodní znamení: Rak, Štír, Ryby

Voda / Zdroj: wday.ru

Energie vody je klidná, ale velmi silná. Dává těmto třem znamením silnou intuici a empatii. To jim pomáhá dobře rozumět ostatním. Vodní znamení mají obrovský tvůrčí potenciál. V kombinaci se silnou intuicí je výsledek fenomenální.

Tito lidé mají skvostné nápady, které, bohužel, často zůstávají jen slovy, protože nejsou pracovití. Jsou to velmi oddaní lidé, kteří mají několik nejlepších přátel a jsou vždy připraveni jim pomoci.

PSALI JSME: JAK VYBRAT PARFÉM PODLE ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU

PŘIPOMÍNÁME: NEOBVYKLÝ HOROSKOP: JAKÉ ZVÍŘE UKRÝVÁ ŽENA PODLE ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU

Share