Odmítla jsem hlídat nemocného vnuka, načež snacha řekla, že jsem jim zkazila celý víkend

Není to tak dávno, co se mi stala dost nepříjemná věc. Volá mi syn a prosí mě, ať pár dní pohlídám vnuka, že si s manželkou chtějí uspořádat romanticky večer.

Samozřejmě jsem souhlasila, vnuka mám ráda, a tak jsem se na syna s vnukem velmi těšila. Navíc jsem nemusela jet pro vnuka, syn mi ho přivezl sám, což se stává velmi zřídka.

Žena / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Šla jsem do supermarketu pro různé dobroty abych potěšila vnuka. Také jsme koupila několik her, aby se vnuk nenudil.

Pak jsem připravila výbornou večeři, aby se vnouček se synem hned najedli. Když ho syn přivezl, podal batoh s věcmi Michalka a také mi dál balíček, vysvětlil mi, že jsou tam léky a také tak byl tahák kdy a co má brát.

Léky / ilustrační foto / Zdroj: finance.cz

Ukázalo se, že vnuk onemocněl, ale švagrová ho stejně poslala na víkend ke mně. Syn dodal, že prý Míšu prohlédl lékař, a řekl že je vše v pořádku.

A pak Míša začal velmi hlasitě a dlouho kašlat, bylo to jako záchvat. Začala jsem mít strach, že budu mít za vnuka zodpovědnost. Co když se mu něco stane? Nedej bože, udělá se mu hůř? Nikdy bych si to neodpustila!

Žena / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Řekla jsem synovi, aby Míšu vzal domů, omluvila jsem se a vysvětlila jsem, proč se bojím nechat u sebe vnuka. Syn vše pochopil a souhlasil. Ale švagrová mi pak zavolala a říkala, že jsem jim zkazila celý víkend.

Vážně? Jak ona by mohla odpočívat, když její dítě je nemocné? Nechápu co je to za matka, když může byt tak lhostejná k vlastnímu dítěti?

Telefon / ilustrační foto / Zdroj: b17.ru

PSALI JSME: MATKA VZALA SVÉHO SYNA DO KADEŘNICTVÍ A BRZY TOHO LITOVALA: POTÉ, CO UVIDĚLA VÝSLEDEK, ZAČALA PANIKAŘIT

PŘIPOMÍNÁME: JAK TO BÝVÁ, KDYŽ SE PŘÍBUZNÍ NEMOHOU PODĚLIT O DĚDICTVÍ

Share