“Od dozorce dostala speciální jídlo, byly to nějaké sladkosti a kuřecí maso”: Jak Tereza Hlůšková oslavila Velikonoce v Pákistánu

24letá Tereza Hlůšková už několik let sedí za mřížemi Pákistánské vězení. Tam se dostala kvůli pašování drog, a oslavila za mřížemi všechny hlavní svátky. Teď smutně a se slzami na očích oslavuje Velikonoce.

Tereza Hlůšková/Zdroj; youtube.com

Nejvíc za mřížemi pašeračce chybí její rodina, která bydlí v Česku. Tereza nebyla doma a neviděla své blízké celých tři roky. Novinář Alí Aršád portálu Blesk sdílel, že během oslav Velikonoce plakala.

Podle jehož slov, za mřížemi má novou kamarádku, která jí o svátku moc emocionálně pomohla a povzbudila. Kvůli tomu, že Tereza byla smutná nechtěla vůbec jist, ale dozorce připravil pro ni dárek.

Tereza Hlůšková/Zdroj; youtube.com

“Od dozorce dostala speciální jídlo, byly to nějaké sladkosti a kuřecí maso,” uvedl novinář. Také Alí sdílel, že se celý den Tereza modlili za své propuštění, které už očekává celý rok.

Tereza se moc chce vrátit domů, a kvůli tomu před pár týdny změnila svého právníka, který za 2 roky žádné rozhodnutí o odvolání nedosáhl. Kvůli tomu dnes má nového právníka Navída Básira, který je navíc drogovým právníkem.

Tereza Hlůšková/Zdroj; youtube.com

PSALI JSME: “NEMŮŽU SE DOČKAT DOMŮ”: TEREZA HLŮŠKOVÁ PROZRADILA, ŽE MĚNÍ PRÁVNÍKA V PÁKISTÁNU

PŘIPOMINAME: TURISTA VYHODIL ODPAD DO KONTEJNERU A SKONČIL VE VĚZENÍ. PRÁVĚ ZAPOMNĚL, ŽE PŘILETĚL DO JAPONSKA

Share