Obrovská poptávka o tuzemské ubytování: “Tento region se stal v rámci domácího cestování nejprodávanějším“

Pandemie koronaviru ovlivnila chování a preference tuzemských obyvatel během letošní dovolené. Více lidí si volí odpočinek v České Republice, a ne v zahraničí.

Rybaření/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Rezervační portály českých hotelů, penzionů a dalších ubytovacích zařízení hlásí extremně vysokou poptávku. O tom informuje na svých webových stránkách portál Seznam Zprávy.

Příroda/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Například web Slevomat zhodnotil, že zájem o ubytování v České Republice je v letošním roce třikrát vyšší, než v letech předchozích. Ředitel Slevomatu Ladislav Veselý zároveň upozorňuje, že se jedná hlavně o zajištění pobytu na poslední chvílí.

Příroda/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Pravděpodobně zájemce se do poslední chvílí váhají, kde se stráví letošní volno, a to kvůli neustále měnícím se opatřením, která vláda nastavuje a upravuje, vzhledem k aktuálnímu vývoji epidemiologické situaci v ČR.

Příroda/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Obrovský zájem je letos o pobyt v lázních. Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně jsou populárním destinaci, kam Češi dorazí užit letního volna. “Tento region se stal i prozatím v rámci domácího cestování nejprodávanějším,“ potvrdil Veselý.

PSALI JSME: NEPŘÍZNIVÉ VÍKENDOVÉ POČASÍ POKRAČUJE: V JAKÝCH OBLASTECH LZE OČEKÁVAT VYDATNÝ DÉŠŤ A NÁRAZY VĚTRU

ČTĚTE TAKÉ: «FELIXE BRÁT NEBUDU, TO BY PŘECI NEŠLO»: KAM SE CHYSTÁ DAGMAR PATRASOVÁ LETOS NA DOVOLENOU

Share