Normální muž si nikdy nezvolí hubenou ženu: Tady je důvod proč

V moderním světě existují docela přísné standardy krásy. Ženy jsou povinny je následovat proti jejich vůli. Chcete být úspěšní a oblíbení u mužů? Musíte dělat to, co chce společnost.

Pár/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Není to tak dávno, co se staly populární hubené ženy. Aby mohla být žena považována za krásnou, musí vážit málo. Jiné dámy již nejsou považovány za atraktivní. S tím naprosto nesouhlasím.

Pár/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Myslím si, že každý člověk je svým způsobem krásný, každý jsme jiný a každý má své vlastní atraktivní rysy. Kromě toho jsem přesvědčen, že ani jeden normální muž si jako svou vyvolenou nevybere hubenou ženu, která váží něco málo přes 40 kilogramů. Plnoštíhlé ženy se mnohem lépe hodí pro vztahy. Nyní vysvětlím, proč si to myslím.

Muž/Zdroj: topfakty.com

Plnoštíhlé ženy lepé a více vaří. S takovými nebudete mít hlad, nejsou proti dobrému jídlu, proto vaří výborně a hodně. Každý člověk miluje dobře jíst. S takovými nebudete hladovět a držet dietu. Na rozdíl od hubených žen, které neustále sledují svoji stravu, plnoštíhlé ženy milují jídlo.

Muž/Zdroj: topfakty.com

Plnoštíhlé ženy jsou méně náročné. Chápou, že mají daleko od ideálu, proto sami nemají extra požadavky, na rozdíl od hubených dám, které si hledají ideálního muže.

Pár/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Sám jsem si uvědomil, že ženy s mírnou nadváhou jsou mnohem lepší než ty, které mají vynikající postavu. S takovými lidmi se žije snáze a vztahy jsou pevnější.

ČTĚTE TAKÉ: PROČ V NĚMECKU NEUMÝVAJÍ NÁDOBÍ Z MÝDLA A DALŠÍ ZVLÁŠTNOSTI NĚMCŮ

PSALI JSME: „PROČ SI VZPOMÍNAT NA MINULOST. TAK CO, ODPUSŤ MI,“ ŘEKLA MATKA SVÉ DCEŘI, KTEROU PŘED 16 LETY OPUSTILA

Share