„Nikdy nebudeme rodiči“: Pár prozradil, proč se rozhodl žít jen pro sebe

Ne všechny páry chtějí mít děti. Ale jen málo z nich je připraveno to veřejně oznámit světu. Třicetiletá Natalie a devětatřicetiletý Andres se rozhodli na sociálních sítích sdílet své rozhodnutí podstoupit lékařský zákrok, aby se nikdy nestali rodiči. Místo toho se věnovali záchraně světa a psů. Hloupý nebo ušlechtilý nápad? Záleží na vás, jak se rozhodnete.

Natalie a Andres / Zdroj: storyfox.ru

Příběh Natalie a Andrese

Pár z Kolumbie zveřejnil na sociálních sítích příspěvek, na kterém je vidět papírek s číslem čekací listiny na vasektomii. Vasektomie je chirurgický zákrok, jehož výsledkem je sterilita (nemožnost mít potomky) při zachování sexuální funkce.

Natalie a Andres / Zdroj: storyfox.ru

Velmi zvláštní rozhodnutí pro mladé zdravé lidi. Ale oni to vysvětlili:

„Chceme se podělit o velkou radost. Nikdy nebudeme rodiči, zvolíme si život, ve kterém si budeme kupovat hračky jen pro sebe, budeme moci cestovat bez omezení, chodit po domě nazí a mnoho dalšího.“

Natalie a Andres / Zdroj: storyfox.ru

„To však není hlavní důvod, ale snaha přispět k zachování planety, která je již přelidněná a vyčerpaná. Nebudeme vytvářet další lidskou bytost, která by ji znečišťovala. Whoo-hoo!“

Natalie a Andres / Zdroj: storyfox.ru

Lidé začali tento příspěvek okamžitě komentovat:

marceladaga:

Problém není v tom, že by nechtěli, ale v tom, jak o tom informují. Předpovídám tomuto směšnému páru rychlý rozvod, ještě že nechtějí přivést na svět děti.

 

dany3gm:

Gratuluji vám k vašemu rozhodnutí, jen nechápu, proč vás někteří lidé odsuzují, jako by je ovlivnil fakt, že nebudete mít děti.

 

licasalearana:

Gratuluji, skvělé rozhodnutí.

 

jesilgh:

Pes nikdy nenahradí lásku dítěte a radost, kterou vytváří.

Psi / Zdroj: storyfox.ru

Vzhledem k velkému počtu komentářů se manželé rozhodli na ně reagovat. Natalie a Andres poděkovali mnoha lidem za pochopení. Ne všichni je však podporovali. Názor člověka se může časem změnit a „Childfree“ není výjimkou. Dvacátník nebo třicátník sice dítě mít nechce, ale později se tato touha může objevit.

Natalie a Andres / Zdroj: storyfox.ru

Co si myslíte o rozhodnutí tohoto páru? Podporujete a chápete jejich rozhodnutí, nebo jste rozhodně proti?

Natalie a Andres / Zdroj: storyfox.ru

PSALI JSME: MANŽEL SVOU TCHYNI NECHTĚL JMENOVAT MAMOU: ŽENA NEVĚDĚLA, JAK SMÍŘIT SVÉ PŘÍBUZNÉ

PŘIPOMÍNÁME: ON JE TALENTOVANÝ A PRACOVITÝ KLUK, DĚLÁ PRO MĚ HODNĚ A JÁ SI TOHO NEVÁŽÍM: TAKOVÁ SLOVA MI ŘEKLA MATKA MÉHO BÝVALÉHO

Share