“Nic se s nimi totiž nedalo dělat”: Nádherná změna Evy Burešové překvapila fanoušky

27letá Eva Burešová je považována za jednu z nejkrásnějších hereček v Česku. Vždy na obrazovkách a na sociálních sítích má rovné vlasy, ale ve dnešní době sdílela svým fanouškům fotografii svých přirozených vlasů, které jsou kudrnaté.

Eva Burešová/Zdroj: instagram.com

Podle jejich slov, moc dlouho se snažila svou přírodní kudrnatost zakrýt, ale ve dnešní době ji ukázala. Její fanoušci ihned začali psát ji příjemné komentáři, ve kterých uváděli, že ji takový účes moc sluší.

Eva Burešová/Zdroj: instagram.com

“Jak já ty svý kudrnatý vlasy neměla ráda, když jsem byla menší. Nic se s nimi totiž nedalo dělat,” řekla Eva portálu Extra. Známá herečka také dodala, že ve svém dětství neměla na své vlasy dokonce žehličku, ale ve dnešní době je velmi ráda, že má kudrnaté vlasy, protože muže s nimi dělat co chce.

Podle fanoušků ve dnešní době zpěvačka vypadá ještě lépe nejenom díky svému novému účesu, ale i díky novému vztahu s Přemkem Forejtem. Podle příznivců, Burešová ve dnešní době záři, a je šťastná, a moc ji to sluší.

Eva Burešová/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: “DO TOHOTO BYTU JSEM SE VYLOŽENĚ ZAMILOVALA”: JAK VYPADÁ NOVÉ BYDLIŠTĚ EVY BUREŠOVÉ

PŘIPOMINAME: “MÉ OBLÍBENÉ MÍSTO, MOJI OBLÍBENI LIDÉ”: EVA BUREŠOVÁ PŘÍSPĚVKEM NA INSTAGRAMU UKÁZALA, JAKÝ VZTAH MÁ S PŘEMKEM FOREJTEM

Share