Nevěsta vyhodila tchyni ze svatby. Ženich nevydržel a vzal do rukou mikrofon

Jaké situace nám život přináší! Tento příběh se stal v restauraci, kde novomanželský pár slavil svatbu. Co se stalo a proč ženich opustil svou nevěstu uprostřed zábavy?

„Prodej“ matky

Ženich a nevěsta / Ilustrační foto / Zdroj: yesyes.ua

Nevěstě se nelíbilo, že ženichova matka neustále seděla vedle nich u stolu. Mladý muž jí věnoval velkou pozornost, takže se milovaná nudila a cítila se nešťastná. Nevěsta požádala, aby žena opustila restauraci.

Ženich nebyl zaskočen a přiblížil se ke scéně, kde hudební skupina vystupovala. Vzal mikrofon a řekl hostům: „Někdo chce koupit moji mámu? Prodávám ji, protože moje snoubenka ji absolutně nemá ráda.“ Všichni byli v šoku, hosté okamžitě zmlkli a nastalo ticho.

Ženich / Ilustrační foto / Zdroj: autogear.ru

Ženich přistoupil k matce a řekl: „I když tě nikdo nemá rád, stále tě miluji, mami.“ Objal ženu a demonstrativně opustil restauraci. O několik dní později jeden z hostů zaklepal na jeho dveře. Přiznal, že byl svědkem incidentu na svatbě.

Přivedl s sebou svou krásnou dceru, aby ji představil muži: „Pomyslel jsem si: pokud se takto staráš o matku, tak budeš schopen mou dceru obklopit pozorností.“

PSALI JSME: TCHYNĚ JÍ ŘEKLA: „DOST BYLO ŽIVOTA ZA CIZÍ PENÍZE. DÁVÁM TI ŠEST MĚSÍCŮ. DŮM BYL NAPSANÝ NA MÉHO SYNA A NEMĚLI JSTE SVATBU“

PŘIPOMÍNÁME: SYN MATKU NA SVATBU NEPOZVAL, A KDYŽ ONA VOLALA, NEZVEDAL TELEFON: CO SE STALO

Share