Nevěsta nevěděla, proč ji ženich opustil a zrušil svatbu: Pravdu se však dozvěděla až o 12 let později

Užívatelka TikToku s nickem a.pasha.girl 3. března zveřejnila na sociální síti video, ve kterém sdílí příběh největší lži od maminky.

Je nepravděpodobné, že za celý život ji někdo oklamal silněji, protože pravdu před dívkou skrýval celých 12 let. Tento příběh dívka vyprávěla v rámci trendu v TikToku, kde lidé vyprávějí o největších lžích od rodičů.

a.pasha.girl / Zdroj: YouTube

Teoreticky by to mělo být zábavné, protože děti často věří v takové věci, které dospělým připadají vtipné. Ale tentokrát to tak není.

Před 12 lety a.pasha.girl byla zasnoubená, ale ženich požádal o posunutí data svatby o čtyři měsíce. To dívku velmi zasáhlo. Kromě toho dívka začala mít problémy v práci. Kvůli všemu, co se stalo, měla nervové zhroucení a a.pasha.girl skončila v nemocnici.

Pokoj v nemocnicí / ilustrační foto / Zdroj: dw.com

Lékaři varovali příbuzné dívky, že po propuštění bude potřebovat péči. Maminka blogerky samozřejmě nezůstala stranou, zejména proto, že ji o to budoucí zeť požádal.

Žena přijela o den dříve, než se a.pasha.girl vrátila z nemocnice. Nabídla snoubenci dceři, že si jel na motokros, který se konal za městem, a zůstane tam až do pondělí. Sama zatím zůstane doma a výzvědné dceru z nemocnice.

a.pasha.girl / Zdroj: YouTube

Nic netušící muž odjel, čímž se ujal zákeřného plánu matky. Když a.pasha.girl se vrátila, matka jí řekla, že se ženich nechtěl oženit a dívku opustil. Její emocionální stav sehrál roli, navíc neměla důvod nevěřit matce.

Když se muž vrátil, nevěsta už nebyla doma. Maminka ji vzala na cestu, během níž (a měsíc poté) nutila k užívání lékařsky předepsaných sedativ a oni z ní podle autorky videa dělali zombie. A mimochodem, žena měla u sebe mobil své dcery, aby ta s nikým nekomunikovala.

Smutna nevěsta / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Po dlouhých 12 letech se dívka dozvěděla, že příběh vyprávěný maminkou byl lží až do posledního slova.

PSALI JSME: VEDENÍ KOMUNISTICKÉ STRANY ROZHODLO, ŽE JE TŘEBA PODPOŘIT PRODLOUŽENÍ NOUZOVÉHO STAVU: VOJTĚCH FILIP S TÍM PŘÍLIŠ NESOUHLASÍ

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA VEŠLA DO KUCHYNĚ SAMA A VYŠLA VEN S DÍTĚTEM V NÁRUČÍ: JEN TAK POCHOPILA, CO JI CELOU DOBU TRÁPILO

Share