Neslyšící turistka spadla z výšky 200 metrů: Když ji našli, nebyla sama

Sedmadvacetiletá Amelia Milling miluje cestování a dobrodružství. Proto si vybírá extrémní odpočinek. Tak v roce 2017 Amelia se rozhodla strávit 3 dny v horách.

Vše bylo v pořádku, ale pak, když dívka musela projít dost náročným úsekem cesty, neudržela se a začala padat. Celkově ona proletěla asi 200 metru.

Amelia / Zdroj: goodhouse.ru

Bylo skvělé, že Amelia se nezranila ale vůbec nevěděla kde se nachází a kam má jít. Ona se ztratila. Amelia tak bloudila celý den, a začala mrznout.

A pak si turistka všimla podivného pohybu poblíž. Po chvíli si všimla, že přímo na ni šel bílý vlk. Amelia se lekla, ona neměla tušení, jak by se měla chovat při setkání s divokou šelmou. Ale když se vlk přiblížil, uklidnila se, to byl pes!

Nanook / Zdroj: goodhouse.ru

Na obojku pejska bylo napsáno, že je to pejsek záchranář, on má za úkol pomáhát ztraceným horolezcům najít cestu do bezpečí. Pes se jmenoval Nanook. Amelia byla šťastná. Nyní ona následovala psa, který přesně věděl, kam jít.

Amelia a Nanook / Zdroj: goodhouse.ru

Následujícího dne blokovala cestu cestujícím řeka. Amelia se ji pokusila přejít, ale silný proud ji srazil a málem se utopila. A opět byla poblíž Nanook, která zuby popadla popruh batohu a vytáhla dívku na břeh.

Do té doby dívka doufala, že to zvládne sama. Ale teď se rozhodla vyslat nouzový signál pomocí GPS vysílače, který měla po celou dobu u sebe.

Amelia a Nanook v bezpečí / Zdroj: goodhouse.ru

Na místo brzy dorazil i vrtulník, který turistku odvezl do bezpečí. A přestože zbytek práce odvedli specialisté záchranné služby, Amelia považuje právě Nanooka za svého hlavního zachránce.

Nanook / Zdroj: goodhouse.ru

PSALI JSME: PO TÉMĚŘ OSMI LETECH MLČENÍ: SCHUMACHEROVA MANŽELKA PROMLUVILA O ZDRAVOTNÍM STAVU SLAVNÉHO ZÁVODNÍKA

PŘIPOMÍNÁME: “NEJLEPŠÍ BY BYLO, KDYBY SE ÚPLNĚ STÁHL Z POLITIKY”: MONIKA BABIŠOVÁ PROMLUVILA, JAK PROBÍHÁ JEJÍ VZTAH S MANŽELEM BĚHEM POSLEDNÍCH NĚKOLIKA MĚSÍCŮ

Share