Nejslavnější moderátoři Televizních novin se znovu vrací na obrazovky: Jak se změnili Charvátová, Dumbrovský, Merunka, Severa a Adámková

Televize Nova se rozhodla o Silvestra všechny diváky překvapit. Na obrazovky se vrátí jedny z nejznámějších moderátorů, a moderovat budou televizní noviny 31. prosince, přímo před Silvestrem.

Pavla Charvátová/Zdroj: tn.nova.cz

Diváci se mohou těšit na Pavlu Charvátovou, Janu Adámkovou, Zbyňka Merunku, Martina Severu a Pavla Dumbrovského. Někteří z nich v moderátorském křesle nebyli už spoustu let, a na přenos se moc těší.

Zbyněk Merunka/Zdroj: tn.nova.cz

V dnešní době někteří z moderátorů dokonce změnili svá povolání. Například Charvátová televizi prozradila, že v dnešní době učí česky jazyk na základní škole, a je se svou práci spokojená.

Jana Adámková a Martin Severa/Zdroj: tn.nova.cz

Pavel Dumbrovský řekl, že před covidem hodně cestoval. Když se vrátil na několik hodin do studii TV Nova, neubránil se nostalgii, podle jehož slov, ten krátký návrat si moc užil.

Zbyněk Merunka/Zdroj: tn.nova.cz

Merunka promluvil, že v dnešní době většinu času tráví se svými vnoučaty. Ostatní moderátoři také měli obrovskou radost, že měli možnost znovu moderovat pořad, kterému věnovali několik let svého života.

Pavla Charvátová a Pavel Dumbrovský/Zdroj: tn.nova.cz

PSALI JSME: LEOŠ MAREŠ SE V NEJBLIŽŠÍ DOBĚ STANE POTŘETÍ OTCEM: MODERÁTOR PROZRADIL, ŽE UŽ VÍ POHLAVÍ MIMINKA

PŘIPOMÍNÁME: TEREZA KOSTKOVÁ SE POCHLUBILA SVOU MAMINKOU: CO PO NÍ ZDĚDILA ZNÁMÁ MODERÁTORKA

Share