Nejosamělejší slon na světě našel přítelkyni: Tento milostný příběh dojal celý internet

Slon Kaavan ztratil nejen druhou polovičku, ale také zájmem o život. Nyní však existuje naděje, že všechno teprve začíná.

Toto je příběh o slonovi, který žije v zoo v Islámábádu od roku 1985.

Kaavan / Zdroj: goodnewsnetwork.org

O pět let později se k němu přistěhovala samice Sahel a byli spolu až do smutné události, v roce 2012 Kaavanova partnerka zemřela.

Aktivisté za práva zvířat bojovali 5 let o přestěhování Kaavana do kambodžské rezervace a uspěli! Jakmile se slon přestěhoval, navíc se začal zajímat o přítelkyni.

Sloni / Zdroj: goodnewsnetwork.org

Nyní prochází obdobím adaptace, takže se neuvolňuje z voliéry. Později však bude moci procházet rezervací. A samozřejmě trochu blíže seznámit se se slonicí.

Kaavan / Zdroj: dawn.com

„Naším plánem je krmit ho a naučit ho žít jako ostatní divoká zvířata. Sloni jsou emocionální bytosti s milujícími srdci, jako lidé. Než sem přišel, Kaavan ztratil svou milovanou a stále mu chybí.

Nyní však vidíme, že má zájem o komunikaci s jednou ze tří slonic, které zde žijí,“ řekl prezident kambodžské rezervace Sik Hong.

Kaavan / Zdroj: edition.cnn.com

PSALI JSME: SLON „ZAČAL PLAKAT“, KDYŽ SLYŠÍ, JAK MUŽ HRAJE SENTIMENTÁLNÍ SKLADBY NA KLAVÍRU: VIDEO MÁ PŘES 8 MILIONŮ ZHLÉDNUTÍ

PŘIPOMÍNÁME: PO SLZÁCH PŘIŠEL ÚSMĚV: SLONICE KARMA JE PROPUŠTĚNA PO 46 LETECH ZAJETÍ

Share