Nejmladší holčička genius ve svých dvou letech překonala všechna očekávání

Dvouleté holčičce jménem Kashe bylo jen 18 měsíců, když si její rodiče začali všimnout, že jejich dítě je neobvykle inteligentní. Dříve se aktivně zajímala o svět kolem sebe, ale tentokrát překonala všechna očekávání. Od pokusu říct první slovo až po vypracování plnohodnotné věty uplynulo jen pár dní!

Kashe Athwal / Zdrój: ukr.media

Než jí byly dva roky, mohla malá jmenovat jakýkoli prvek Mendeleevovy tabulky a také rozpoznat a pojmenovat každý stát USA, včetně zobrazení na mapě. Navíc začala učit španělštinu.

Její rodiče říkají, že se dozvěděli o vysoké inteligenci Kashe na recepci u pediatra, když bylo dítěti jen 18 měsíců. Několik testů čísel, tvarů a barev potvrdilo, že holčička je ve vývoji výrazně před běžnými dětmi!

Její rodiče ji poté vzali k psychologovi, který otestoval její IQ a otestoval ji na Mansově testu (organizace pro lidi s vysokou inteligencí; otevřená každému, kdo absolvoval běžný testy IQ lépe než 98% populace).

A Keshe získala 146 bodů! Například: 98% Američanů získá pouze 100 bodů. A jde o dospělé!

Mensova organizace už dítě přijala do svých řad, což z ní automaticky dělá nejmladší Američanku, která kdy získala členství v prestižní organizaci.

Její rodiče jsou k výchově dívky velmi ohleduplní. Vychovávat geniální dítě znamená nést obrovskou zodpovědnost každý den za to, co říkáš.

„Naučila nás trpělivosti a přesnosti, když s ní komunikujeme, a velmi dobře si uvědomujeme, jaká slova používáme a jak jí vysvětlujeme různé věci. Určitě nás to naučilo lépe komunikovat mezi sebou a celou rodinou, protože všichni musíme být na stejné vlně.“ svěřili se rodiče.

Nyní jsou holčičce tři roky a už toho dosáhla více, než většina lidí! Je těžké odhadnout, čeho může v budoucnu dosáhnout!

PSALI JSME: PŘÍMO Z NEBE SPADLA RYBA A POŠKODILA AUTO: JAK JE TO MOŽNÉ

PŘIPOMÍNÁME: MANŽEL CHTĚL PRODAT BYT ZA AUTO, ALE ODMÍTNUTÍ ZNIČILO MANŽELSTVÍ

Share