Nejlepší manipulátoři: 4 znamení zvěrokruhu, které snadno manipulují s ostatními

Tito zástupci horoskopu mohou snadno manipulovat se svými partnery, příbuznými a přáteli. Se zástupci znamená zvěrokruhu Blíženců, Lva, Raka a Vodnáře je třeba zacházet opatrněji – kdo ví, jestli se vás nesnaží oklamat.

Manipulant / Zdroj: lifestyle.24tv.ua

BLÍŽENCI

Blíženci často mění své myšlenky a záměry a dovedně přesvědčují ostatní, že jejich současná tvrzení jsou výjimečně správná.

Blíženci / Zdroj: lifestyle.24tv.ua

Blíženci jsou rození řečníci, kteří budou schopni najít slova pro všechny výmluvy. Proto důvěřujte pronikavým řečem Blížencům s opatrností, mohou vámi snadno manipulovat.

RAK

Emocionální Raci dokonale chápou sílu svých emocí a dokonale je používají. Pro získání toho, co si přejete, Raci používají veškeré těžké dělostřelectvo a nejsou hnáni nejen bolestivými slovy, ale také slzami.

Rak / Zdroj: lifestyle.24tv.ua

K dosažení svého cíle jsou Raci připraveni urazit i ty nejbližší, stejně dosáhnou svého všemi způsoby.

Poté, co použili celou zásobu svých manipulativních schopností, budou Raci i nadále tiše komunikovat s partnerem, ale nebudou věnovat pozornost tomu, že je to pro někoho nepříjemné.

VODNÁŘ

Narcistní Vodnáři milují, když je lidé obdivují. Zástupci tohoto znamení zvěrokruhu mají rádi, když se do nich zamilují, nezáleží na tom, zda se jedná o náhodného kolemjdoucího nebo přítele z dětství.

Vodnář / Zdroj: lifestyle.24tv.ua

Přitom, pokud oběť Vodnářů nemá dostatečný zájem, jsou ochotni vynaložit veškeré úsilí, aby nakonec získali dalšího nešťastného milence do své vlastní sbírky.

LEV

Egocentričtí Lvi vždy chtějí, aby přání druhých odpovídala jejich vlastním. Zejména Lvi jsou závislí na vlastním obohacení, takže udělají vše pro to, aby jejich zaměstnavatelé odměnili „nejlepšího“ zaměstnance.

Lev / Zdroj: lifestyle.24tv.ua

V rodině Lvi také rádi komandují – všelijakými výmluvami a nesmysly přimějí Lvi dělat práci za ně ostatní a odpočívat na gauči jako skuteční králové.

PSALI JSME: TŘI ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU ČEKAJÍ NA KONCI ČERVENCE VELKÉ ŠTĚSTÍ: BUDOU BOHATŠÍ

PŘIPOMÍNÁME: HOROSKOP NA PŘÍŠTÍ TÝDEN PODLE ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU: CO VÁS ČEKÁ V TAK SLOŽITÉM OBDOBÍ

Share