Nejlepší maminky dle znamení zvěrokruhu

Vodnář

Taková maminka, od raného věku podporují nezávislost dětí, přítomnost vlastního názoru. Mladší generace si matky Vodnáře velmi váží, i když mohou využít její slabosti a neodolatelné touhy dát dětem to, co oni chtějí.

Dítě / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Rak

Zástupkyně tohoto znamení jsou vázáni na rodinu. Maminky Raci mají tendenci se samy zapojit do výuky dětí řeči, čtení a psaní, stejně jako dostatečně brzy vštípit jim samostatnost a disciplínu. To vše je doprovázeno nekonečnou láskou a péčí.

Ryby

Zpočátku maminka Ryba okamžitě reagují na jakýkoli výkřik dítěte, ale brzy se naučí rozpoznat rozmary a rozmazlenost. Navíc maminka tohoto znamení s úsměvem a pochopením vidí malé triky svých děti, vede s ním vzdělávací rozhovory, vyjednává, ale netrestá.

Matka a dítě / Zdroj: mordovmedia.ru

Štír

Žena Štír, jak se všeobecně předpokládá, porodí dítě na světlo jako znamení lásky k manželovi. Následně jsou matky tohoto znamení velmi vázáni k dětem, protože v nich nějakým způsobem vidí milovaného člověka a vynakládají veškeré úsilí na výchovu důstojné osobnosti.

Býk

Matka Býk je velmi pozorná k dětem. Poskytuje jim vše potřebné, a nejen to. Maminky tohoto znamení mají tendenci rozmazlovat děti tím, že jim dávají všechny druhy hraček, věcí a následně vše, co dítě požádá.

Matka a dítě / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: PŘISTOUPIL KE MNĚ MALÝ CHLAPEC A ŽALOSTNĚ ŘEKL: „PANE, MÁTE JEŠTĚ NĚCO K JÍDLU?“

PŘIPOMÍNÁME: 5 ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU, KTERÉ BY MĚLY ZBOHATNOUT

Share