Nejkrásnější oční make-up: 15 nápadů i pro ty, kteří nevědí, jak malovat

Krásný make-up nemusí být tak složitý, jak jsme si zvykli. Ve skutečnosti to lze provést bez problémů i doma, pokud se vyzbrojíte vysoce kvalitní kosmetikou, nástroji a alespoň minimálními zkušenostmi.

A dnes vám řekneme, jak a jaké krásné líčení lze udělat i pro ty, kteří nevědí, jak malovat.

Pravidla krásného očního make-upu.
Chcete-li vytvořit krásný oční make-up, musíte se nejprve seznámit s jeho pravidly. Co nabízíme, abyste udělali.

1. Před nanesením stínů připravte oční víčka a naneste na ně základní nátěr nebo korektor, který rozšíří služby kosmetiky a zabrání jejich uklouznutí.

2. Nakreslete šipky, pouze pokud vám zbývá čas. Pokud nemůžete nakreslit přímku, použijte improvizované nástroje, například lžíci.

3. Chcete získat účinek odměrných a expresivních očí – použijte falešné řasy.

4. Nezapomeňte vybrat správný odstín v závislosti na typu barvy. Tmavé dívky se hodí do teplých odstínů světla, lehčí chladnější.

5. Vyberte si make-up, pokud nemáte dostatek zkušeností a nepoužívejte více než tři odstíny stínů.

6. Při zastínění stínů by se měl klást důraz pouze na jejich okraje a ne všechny stíny tam a zpět. Koneckonců, tímto způsobem dostanete rozmazaný oční make-up.

7. Při nanášení řasenky na řasy doporučujeme klást větší důraz na jejich kořeny, a poté kartáč posunout až na konce s klikatými pohyby. To pomůže zvýšit objem řas a prodloužit je.

8. Pro zdůraznění čistoty očí nezapomeňte krásně tvarovat obočí, jehož stín by měl být co nejblíže vaší přirozené barvě vlasů.

.

Začátečníkům se bude líbit zejména moderní technika, která zdůrazňuje jejich přirozenou krásu. Důraz je zde kladen na přirozenost, proto stačí na oční víčka aplikovat odstíny nahých odstínů, přičemž je vhodné použít i hnědou řasenku.

.

Chcete získat výrazný vzhled – udělejte kouřový oční make-up. Současně, pokud stále nejste příliš zběhlý v technikách použití stínů, stačí použít stíny jednoho stínu a prostě je dobře promíchat.

Pokročilejší, můžete zkusit použít několik odstínů make-upu Smokey Ice, zatímco hlavní rozlišovací vlastností tohoto make-upu bude přechod od světlých vnitřních rohů očí k tmavším vnějším.

.

Zde můžete vytvořit běžné grafické šipky i měkčí stínované. Nenechte se odradit, pokud se vám nepodařilo poprvé nakreslit tenkou přímku a udělat ostrý ocas šipky – pro ideální výsledek je nutná praxe.

.

V tomto případě se používá kombinace několika technik – líčení se šípy a kouřový led. A kočičí jméno nebylo pro tento typ make-upu příležitostné. Koneckonců, to pomáhá vizuálně natáhnout oči a zvednout jejich rohy.

.

Ideální pro ženy, které se obávají blížícího se století. V tomto případě jsou tmavé stíny aplikovány na ohyb víčka a poté jsou zastíněny, čímž se získá původní verze kouřového make-upu.

.

.

.

Zajímavé nahé a růžové odstíny na víčku z vás učiní nejjemnější princeznu. V této make-upové technice můžete použít jeden nebo několik odstínů.

.

.

.

Trendem podzimní sezóny je líčení očí při západu slunce, které napodobuje slunečný západ slunce.

Aby to bylo možné, stačí aplikovat oranžový odstín stínů na víčka, buď bronz nebo odstín červené hrušky. Pokud máte dobré make-upové dovednosti, můžete tyto tři odstíny smíchat a získat skutečný západ slunce před očima.

.

.

Zkuste udělat pravidelný monochromatický oční make-up pomocí jasných nebo pastelových odstínů. Letos byla na seznamu trendů podobná technika se snadnou nabídkou módních návrhářů.

.

.

.

PSALI JSME: ZMĚNY, KTERÉ SLUŠÍ: STYLISTA PROMĚNIL ŘÍDKÉ VLASY ŽENY V OBJEMNÝ ÚČES S KADEŘEMI

PŘIPOMÍNÁME: PŘESTALA SE SAMA SOBĚ LÍBIT: STYLISTA Z NEATRAKTIVNÍ ŽENY VYTVOŘIL OBJEKT HODNÝ ZÁJMU

Share