“Něco plánovat nemá smysl”: Proč Naďa Konvalinková neoslaví své sedmdesáté narozeniny

V nejbližší době známá herečka Naďa Konvalinková, která se proslavila díky komedie Adéla ještě nevečeřela, oslaví své kulaté narozeniny. Bohužel, místo nádherné oslavy dostane jenom několik volání od svých kamarádů a rodiny.

Naďa Konvalinková/Zdroj: youtube.com

Důvod, proč známá herečka neoslaví své narozeniny je ve dnešní náročné době jasný. Vinný je v tom koronavirus, kvůli kterému Naďa nejenom nezvladné oslavit narozeniny, a ještě celý rok byla bez práci. Ve dnešní době její jedinou práci je role v muzikálu Láska Nebeská.

Naďa Konvalinková/Zdroj: youtube.com

Tato doba je pro Konvalinkovou velmi náročná. Portálu Blesk řekla, že na začátku epidemii hodně spala. Za několik týdnu v karanténě herečka začala denně uklízet ve svém bydlišti. Po malém rozvolnění opatření dlouhodobě byla na chalupě se svou sestrou, ale ve dnešní době to už dovolit nemůže.

Letošní narozeniny pro Konvalinkovou jsou velmi smutné, protože musela je přeložit na rok 2022. “Všichni vidíme, co se děje, a něco plánovat nemá smysl,” prozradila Naďa, která se moc těší na ukončení koronavirové epidemii.

Naďa Konvalinková/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: HEREČKA VERONIKA GAJEROVÁ JE NUCENA PLATIT DLUHY: NYNÍ PRACUJE VE VELKÉ FIRMĚ A ZMĚNILA SVŮJ OBOR

PŘIPOMINAME: EVA BUREŠOVÁ SE POCHLUBILA NOVÝM BYDLENÍM: DIVÁCI SI VŠIMLI, CO MAJÍ HEREČKA A POROTCE FOREJT SPOLEČNÉHO

Share