“Nečekali jsme, že to půjde tak rychle”: Veronika Kopřivová otevřeně promluvila o svém těhotenství

29letá modelka Veronika Kopřivová před pár dny překvapila fanoušky svým těhotenství. Sdílela fotografii s dovolené s jejím rostoucím bříškem. Ve dnešní době se rozhodla prozradit, co se změnilo během těhotenství.

Veronika Kopřivová/Zdroj: instagram.com

Své první dítě porodí pro svého partnera Miroslava Dubovického, se kterým už má dlouholetý vztah. Veronika v pořadu Showtime prozradila, že jejich dítě bylo plánované, ale přišlo docela rychle.

“Nečekali jsme, že to půjde tak rychle. Vyšlo to v podstatě napoprvé. Jsme za to samozřejmě rádi,” uvedla modelka, která je ve dnešní době velmi šťastná. Své těhotenství si Veronika užívá naplno, protože se už nemusí starat o své figuře a může jist co chce.

Veronika Kopřivová se svým partnerem/Zdroj: instagram.com

Svůj jídelníček modelka poradně změnila, protože ve dnešní době už si může dovolit sníst hamburgery a veškeré sladkosti. Také do svého jídelníčku modelka přidala ještě víc zeleniny, která jí během těhotenství chutná ještě víc.

Veronika Kopřivová/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: „SNAŽÍM SE DĚLAT VŠECHNO, CO MI TĚLO DOVOLÍ“: GABRIELA SOUKALOVÁ SE POCHLUBILA TĚHOTENSKÝM BŘÍŠKEM A PROZRADILA, KOLIK KILO UŽ PŘIBRALA

PŘIPOMINAME: “DOUFÁM, ŽE ASPOŇ V OSMNÁCTI SE TO ZMĚNÍ”: AGÁTA HANYCHOVÁ PROMLUVILA O TOM, JAK UKLÁDÁ SVOU DCERKU DO SPÁNKU

Share