Natalia Oreiro ukázala svého třiašedesátiletého manžela: Ukázalo se, že je velmi atraktivní

Zpěvačka a herečka, která hrála hlavní roli v kultovním televizním seriálu „Divokého anděla“ z 90. let, se raději nechlubí svým osobním životem, jen občas nahraje fotografii s dospělým dítětem. Ale Natalia Oreiro se rozhodla odchýlit se od svých vlastních principů a zveřejnit společné fotografie se svým manželem.

Na fotografiích pár jen září štěstím. Natalia předvádí přirozenou krásu bez makeupu a vykukuje zpoza milovaného člověka. V dalším záběru se milenci dotýkají svých čel a jemně si hledí do očí. Obrázky také ukazují neuvěřitelně smyslný vzhled jejího manžela, který stojí za hodně a jasně ukazuje skutečně upřímné pocity.

Hvězda zveřejnila fotografii na počest 63. narozenin svého manžela a doprovázela příspěvek s popisem, v němž si přála, aby její milovaný měl šťastnou dovolenou. Fanoušci byli z páru upřímně šťastní a vyjádřili své potěšení nad obrázky. Fanoušci Oreiro napsali spoustu komplimentů a poznamenali, že zpěvačka vypadá vedle svého manžela jako opravdu zamilovaná teenagerka. Fanoušci byli také překvapeni, že po 19 letech manželství zůstala v rodině vášeň a láska.

Zdroj: youtube.com

Natalia Oreiro a její manžel Ricardo Mollo se setkali v roce 2001. Téměř o měsíc později požádal herečku rockový hudebník o ruku a pár tajně uzavřel sňatek. Romantická svatba se odehrávala poblíž brazilského pobřeží. Dnes jsou manželé stále spolu, vychovávají svého syna Merlina, jsou velmi šťastní a upřímně si užívají život.

PSALI JSME: NATALIA OREIRO SE KONEČNĚ ROZHODLA UKÁZAT SVÉHO JEDINÉHO SYNA: JAK VYPADÁ DÍTĚ DIVOKÉHO ANDĚLA

PŘIPOMÍNÁME: ZPĚVAČKA BASIKOVÁ PŘEDPOKLÁDÁ, ŽE NÁS UŽ BRZY ČEKÁ NOVÁ EPIDEMIE: PROZRADILA, CO ZA TO MŮŽE

Share