Nastávající maminka se těšila na přírůstek: ale když mluvila s lékařem, pochopila, že bolestí zad, které cítila, nebyly kvůli těhotenství

Když začaly bolesti zad, těhotná Jessica Sherry z USA tomu nepřikládala velký význam. Pár let před tím, než se s manželem rozhodli mít dítě, podstoupila dívka operaci páteře se skoliózou a myslela si, že právě toto je důvod.

Jessica věděla, že bolesti zad se často vyskytují na posledních měsících těhotenství. A s nástupem pandemie COVID-19, žena se bála opustit domov a tak nekontrolovaná stáv páteře.

Těhotna žena / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

„Když se mi narodila dcera a působení léku skončilo, stále jsem cítila bolest. Rozhodla jsem se, že je to kvůli mým nemocným zádům.“

Když bolest neprošla, Jessica se obrátila do nemocnice a podstoupila řadu vyšetření. Teprve tehdy se od ošetřujícího lékaře dozvěděla, že bolest zad je ve skutečnosti způsobena rakovinou plic. Žena zpanikařila: několik jejích příbuzných kvůli nádoru odešlo ze života.

Jessica Sherry se svou dcerou / Zdroj: medialeaks.ru

Jessica se okamžitě pustila do léčby, ale první průběh chemoterapie jí nevyhovoval. Dívka musela ještě měsíc zůstat v nemocnici. Nejtěžší pro ni byl rozchod s dcerou Reginou.

Nejvíc se Jessica bála, že ji dcera přestane poznávat, i když holčičce je teprve půl roku. Ale při setkání nemohla přestat objímat matku. A tam se objevily i dobré zprávy.

Jessica Sherry se svou dcerou / Zdroj: medialeaks.ru

„Nádory se zmenšily natolik, že se staly mikroskopickými, lékaři je ani nevidí. Většina formací v mých plicích zmizela, až na jednu.“

Je pravda, že ještě dříve lékaři objevili metastázy v Jessičině játrech a stehnech. Převezli Sherry do nového léčebného režimu a doufají, že jí rychle pomůže stejně jako v případě plic.

Jessica Sherry se svou dcerou / Zdroj: medialeaks.ru

PSALI JSME: JAKÉ ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU JE NEJVĚRNĚJŠÍ

PŘIPOMÍNÁME: VDOVEC SE PODÍVAL NA STAROU FOTOGRAFII SVÉ MANŽELKY A ZAČAL PLAKAT: MILOVANÁ MU PŘIKÝVLA Z PORTRÉTU A VRÁTILA HO DO MINULOSTI

Share