Narození vnuka pomohlo zjistit, že snacha má další dítě

Práce mého syna je spojena se služebními cestami a měla jsem strach, že celý svůj život promarní ve vlacích a letadlech.

Po jedné z cest mi sám přiznal, že potkal ženu, do které se zamiloval. Samozřejmě jsem silně podporovala jejich vztah a postupně jsem od syna zjišťovala podrobnosti.

Žena byla rozvedená, ale to mě nerozrušilo, stejně jako skutečnost, že byla o něco starší než můj syn. Neměla s prvním manželem děti, což znamená, že pokud by si ji syn vzal, nebyly by žádné další problémy.

Tchyně a snacha / Ilustrační foto / Zdroj: madaw24.ru

O několik měsíců později mi můj syn představil svou Alici. Líbila se mi. Příjemná žena, rychle jsme našly společnou řeč a ještě před svatbou jsme docela dobře komunikovaly.

Když moje snacha otěhotněla, chovala jsem ji jako ve vatě a snažila se ji ničím nezatěžovat. Dokonce se smála a říkala, že se cítí jako křišťálová váza. Byla jsem trochu v rozpacích z toho, že se během těhotenství Alice chovala nějak příliš sebevědomě, jako by si už byla v jiném stavu. Neměla strach z porodu, říkala, že je normální, aby žena rodila.

A tak se v našem domě objevil vnuk. Alice opravdu porodila bez problémů a darovala nám zdravé a aktivní dítě.

Matka a dítě / Ilustrační foto / Zdroj: dszn.ru

Když už bylo vnoučkovi dva měsíce, náhodou jsem narazila na Alicino lékařské potvrzení a nemohla jsem odolat, abych se s jeho obsahem neobeznámila. První, co jsem uviděla, byla slova „druhý porod“.

Porodila své první dítě s vrozenou vadou a okamžitě ho opustila. Můj syn o tom věděl a požádal, abych s ní o tom nemluvila. Zeptala jsem se na osud dítěte a syn mě ohromil. Ukázalo se, že miminko vzal z nemocnice jeho otec, Alicin první manžel. Podal žádost o rozvod, když se dozvěděl, že jeho manželka opustila svého syna, aniž by se s ním poradila.

Žena / Ilustrační foto / Zdroj: zerkalo.cc

Naštěstí byly všechny zdravotní problémy vyřešeny během několika let. Táta tomu věnoval veškeré úsilí. Jak mohla matka opustit a zapomenout na dítě, nemohla jsem to pochopit.

Jak budeme nyní komunikovat? Když vím o jejím jednání, nebudu nyní schopna předstírat, že se nic neděje. Bojím se, že si budu muset se snachou promluvit, i přes synovu žádost.

PSALI JSEM: SNACHA MI NEDOVOLUJE SETKAT SE S VLASTNÍM VNUKEM A NIČÍ MŮJ VZTAH SE SYNEM

PŘIPOMÍNÁME: TCHYNĚ SI BYLA JISTÁ, ŽE SNACHA PODVÁDÍ JEJÍHO SYNA, A ROZHODLA SE JI NÁSLEDOVAT: ALE TO, JAK JEJÍ VYŠETŘOVÁNÍ SKONČILO, NIKDO NEČEKAL

Share