Náhradní matka: fena, která přišla o štěňata, vykrmila tři toulavá koťata

V Americkém městě Phoenix je centrum pro pomoc toulavým zvířatům s názvem Sunshine Dog Rescue. Žije v něm fena Australského ovčáka jménem Georgia. Dobrovolnicí jí našli na čerpací stanici nedaleko hranic s Mexikem.

Fena se stará o koťata / Zdroj: oodhouse.ru

Brzy se ukázalo, že fena je těhotná. Bohužel se však štěňatům narozeným před termínem nepodařilo přežít. Srdce Geordie bylo zlomené. Ona velmi těžce snášela ztrátu mláďat.

Fena se stará o koťata / Zdroj: YouTube

Podle zakladatelky centra, Anity Vosové, v její praxi nikdy nedošlo k tomu, že by fena přišla o všechna štěňata najednou a bylo velmi smutné se na to dívat. Georgia je neustále hledala, dokonce si roztrhala matraci pří pátrání svých dětí.

Zaměstnanci centra chtěli pomoci a na Facebooku umístili příspěvek, že v útulku je fena která má laktací, a že je připravená nakrmit opuštěná štěňata. Ale nikdo se neozval. Brzy se s dobrovolníky spojila paní koťat, která zůstala bez matky a velmi potřebovala péči.

Anita zpočátku pochybovala, zda je bude chtít přijmout, ale přesto se rozhodla zkusit štěstí. Dívka přikládala k feně koťata jeden po druhém. Ta se chovala překvapivě klidně. Očichala děti a začala je olizovat. Koťata se jí nebáli a velmi brzy tiše nasávali mléko.

Zdálo se, že Georgia našla to, co nejvíce potřebovala — rodinu. Po ztrátě vlastních mláďat se jí přesto podařilo najít štěstí ve výchově cizích dětí. Anita je přesvědčena, že chlupatí sirotci budou schopni vyléčit duševní rány feny a ona bude moci pokračovat ve své cestě.

PSALI JSME: DÍVKA SE PODÍVALA NA ZÁBĚRY Z BEZPEČNOSTNÍ KAMERY A ROZHODLA SE ODSTĚHOVAT: STAČILO JEN PÁR VIDEO ABY SE LIDE TAKÉ ZAČALI BÁT

PŘIPOMÍNÁME: BEZDOMOVEC NABÍDL KOLEMJDOUCÍMU KOUPIT OBLEČENÍ, ALE ON TO ODMÍTL: O MINUTU POZDĚJI BEZDOMOVEC PLAKAL OD ŠTĚSTÍ

Share