“Na fotce jsem s oběma kluky”: Světlana Nálepková poprvé ukázala svou rodinou

60letá známá herečka a zpěvačka Světlana Nálepková se rozhodla, že všem ukáže část své rodiny. Žena se vyfotila se svými vnuky do speciálního kalendáře pro nadační fond Šťastná hvězda.

Vnuky Světlana má od své dcery Pepiny, která porodila svého prvního syna Michala pro podnikatele Michala Vaška. Svého druhého syna Kristiána má se svým současným manželem Ondřejem Kavanem, který se živí jako herec.

Světlana Nálepková/Zdroj: youtube.com

“Pravé proto, že jsem na fotce s oběma kluky, říkala jsem si, že by bylo fajn, aby poznali a věděli důvod, proč se vlastně fotí,” řekla herečka portálu Super. Světlana chtěla, aby její vnuky už ve svém věku pochopili, co je to nadace.

Herečka během foceni měla vybrat speciálně zadání. Světlana vybrala Jsme spolu, a herečka ihned pochopila, že se musí fotit se svou rodinou. Krásnou fotku udělala ještě v leté.

Světlana Nálepková s rodinou/Zdroj: super.cz

Před několika lety Světlana kvůli herectví nebyla moc skvělou babičkou, protože neměla hodně času na své vnuky, ale koronavirová epidemie všechno změnila.

Herečka žije v jednom domě se svou dcerou a svými vnuky, a kvůli tomu se s nimi moc často vidí a denně jich hlídá.

Světlana Nálepková s vnuky/Zdroj: super.cz

PSALI JSME: HEREČKA EVA HOLUBOVÁ PROMLUVILA O TOM, JAKÝ DOPAD NA JEJÍ MANŽELSTVÍ MÁ KORONAVIROVÁ EPIDEMIE: ŘÍKÁ, ŽE TO NENÍ JAKO U MNOHA JINÝCH PÁRŮ

PŘIPOMINAME: HEREČKA ALICE BENDOVÁ SE ZASNOUBILA: PO DLOUHÝCH LETECH SE BUDE VDÁVAT

Share