Muž spadl ze schodů kvůli pantoflím manželky a žaloval ji: Jak vše dopadlo

Obyvatel amerického města Cleveland (Ohio) zažaloval svou ženu poté, co spadl ze schodů, když zakopl o její pantofle. Výše žaloby se pohybovala kolem 80 tisíc dolarů.

Peníze / ilustrační foto Zdroj: YouTube

V únoru 2018 John Walworth nesl do sklepa domu krabici se čtyřmi litrovými džbánky s octem a nevšiml si pantoflí své ženy Judy Hury, které ležely na prahu. Muž o ně zakopl a spadl ze schodů, kvůli čemuž si zlomil nohu a obě ruce. Zlomeniny si vyžádaly operační zákrok. Nakonec Walworth utratil za léčbu asi 80 tisíc dolarů.

Pantofle / Zdroj: ukr.media

V říjnu 2019 se Američan pokusil vymáhat tuto částku od manželky tím, že ji žaloval a označil to, co se stalo v žalobě, za „tragické a kruté“. Řízení se táhlo téměř dva roky a tento týden soud v Ohiu zamítl žalobci jeho požadavky a rozhodl, že pantofle ležely na otevřeném prostoru a Walworthovi nic nebránilo, aby je uviděl.

Soudní jednání / ilustrační foto / Zdroj: forbes.cz

Věk figurantů případu není znám, nicméně je známo, že Khuri odešla do důchodu několik let před pádem svého manžela ze schodů. V té době se znali desítky let, chodili spolu tři roky a rok před pádem byli zasnoubení. V době mezi incidentem a podanou žalobou se pár dokonce stihl oženit. Poukazuje se na to, že v době vynesení rozsudku jsou Walworth a Hurey stále manžele.

Manžele / ilustrační foto / Zdroj: abrozzi.com

PSALI JSME: TEREZA HLŮŠKOVÁ MĚLA JEDNÁNÍ U SOUDU: SLEČNA SE ZMĚNILA K NEPOZNÁNÍ

PŘIPOMÍNÁME: SOUD V HAAGU ZAČAL VYŠETŘOVAT VÁLKU NA UKRAJINĚ: UŽ SE PŘESOUVÁ DO REGIONU

Share