Muž si stěžoval na šéfa ve zprávě své manželce, ale omylem to poslal šéfovi: Neočekával však takovou reakci

Zaměstnanec banky se na šéfa rozhněval kvůli práci bez odpočinku a rozhodl se na něj stěžovat své ženě. Po vypuštění páry se uklidnil, ale ne na dlouho, protože si uvědomil, že sám poslal šéfovi SMS. Reakce vedení však byla pro něj mnohem neočekávanější.

Muž/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Jednou z nejtrapnějších situací, které se mohou každému stát, je zaslání nesprávné zprávy nesprávné osobě. Uživatel webu Reddit, si stále nemůže v klidu vzpomenout na zprávu, kterou omylem poslal svému šéfovi.

Muž/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Ten nešťastný den byl začátkem pracovního týdne. Muž pracuje jako programátor v bance a tentokrát přes všechna omezení musel jít do kanceláře, kde sedělo pár lidí. “Musel jsem jít do kanceláře, protože nás nebylo moc. Banka měla tři podpůrné pracovníky a žádný na místě. Dva z nich onemocněli a třetí byl na dovolené,“ popisuje muž.

Muž/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

On musel udělat prací i za svých kolegů. Prostě neměl čas na odpočinek ani na oběd. Podle měj jeho šéf opustil kancelář blíže k obědu a vrátil se ve tři odpoledne. “Šéf někdy chodí na schůzky nebo do zaměstnání, to je v pořádku. A pak se vrátil a tiše vešel do kanceláře. Vím, že se nemusí hlásit, ale obvykle se alespoň se pozdraví,“ dodal.

Muž/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Tentokrát nastalo smrtelné ticho, po kterém následovala e-mailová zpráva s otázkami o aktuálních úkolech. Muž se rozhodl stěžovat své ženě na šéfa, aby nějak vypustil trochu páry.“Šéf se právě vrátil a začal se mě ptát na úkoly. Jako kdybych tu nebyl celý den. Kdybys jen věděl, jak chci jen jít a dostat se odsud na oběd,“ napsal své ženě.

Nakonec se mu podařilo jít se najíst. Když se vrátil z krátké procházky zpět na své pracoviště, uvědomil si, že něco není v pořádku. “Bylo už asi šest večer a já jsem si uvědomil, že moje žena mi stále neodpověděla. Otevřel jsem zprávy, a všiml jsem, že stížnost byla doručena mému šéfovi,“ vysvětlil muž. Muž pochopil, že brzy dojde k vážnému rozhovoru. Vysvětlil svému šéfovi, že omylem poslal zprávu.

Muž/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Nejpřekvapivější věcí je reakce šéfa. Byl loajální a svému podřízenému nepředložil žádné nároky ani pokárání.

Odpověděl, abych na to ani nedával pozor, že je všechno v pořádku. Dodal také, že on sám byl na mém místě a všemu rozumí. Ani se nezdál být naštvaný, takže mám stále práci.

ČTĚTE TAKÉ: CHLAPEC POSLAL SVÉ PŘÍTELKYNI SELFIE: DÍVKA ALE NA ZÁKLADĚ JEDNOHO DROBNÉHO DETAILU POZNALA, ŽE JI PODVÁDÍ

PSALI JSME: ŽENA POSLALA SVOU DCERU PLAVAT DO MOŘE: KDYŽ VŠIMLA, KDO SE K DÍTĚTI PŘIDAL, LITOVALA SVÉHO ROZHODNUTÍ

Share