Muž se vrátil domů jako obvykle a v ložnici zaslechl pod postelí zvláštní zvuky: rozhodl se podívat na zdroj zvuku a byl překvapený, když tam našel úplně neznámou kočku

Majitel domu byl velmi překvapen, když tohle viděl.

Muž a kočky/Zdroj: my.sm-news.ru

Neuvěřitelný příběh rodiny koček a majitele zvířat. V roce 2018 se režisér Perris Zancilla vrátil domů jako obvykle. V ložnici zaslechl pod postelí zvláštní zvuky. Muž se vyděsil, ale rozhodl se podívat na zdroj zvuku. Jak překvapený byl, když tam našel úplně neznámou kočku. Ano, ne jednu, ale se 4 novorozenými koťaty.

Kočky/ Zdroj: my.sm-news.ru

Perris si uvědomil, že zapomněl zavřít zadní dveře domu a matka kočka jimi sama prošla a přinesla koťata. Muž upřímně hledal majitele kočky, ale nemohl ho najít. Koťátka s dětmi nevyhodil, kočičí rodina zůstala žít v jeho domě. Perris je hrdý na svůj status „kočičího otce s mnoha dětmi“, jak si říká.

Uplynulo dva a půl roku, co měl muž chlupaté mazlíčky.

Muž a kočky/Zdroj: my.sm-news.ru

Koťata vyrostla, nyní má Perris doma 5 dospělých koček. Muž často fotí své mazlíčky, nahrává jejich fotografie do sítě a dostává stovky nadšených komentářů. Říká, že ani jeden den nelitoval, že nechal kočku s dětmi v jeho domě. Věří, že je to osud, domácí mazlíčci přišli do jeho domu, jako by si kočka nezávisle vybrala majitele pro sebe a své malá koťata.

Kočky/Zdroj: my.sm-news.ru

PSALI JSME: ZVOLENÁ VÁMI KOČKA Z OBRÁZKŮ VÁM PROZRADÍ, JAKÝM ZPŮSOBEM PŘITAHUJETE MUŽE

PŘIPOMÍNÁME: KOČKA ODEŠLA Z DOMOVA A KDYŽ SE VRÁTILA NA LÍMCI JEJÍ MAJITELKA SI VŠIMLA POZNÁMKU, KTERÁ JI PŘEKVAPILA

Share